Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha azért nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha azért nem volt még barátnőm 20 évesen mert nem érdekel a csajozás?

Figyelt kérdés
Egy barátnő csak teher lenne az életemben, el kéne vinni randizni, meg találkozgatni vele én meg TÖKÉLETESEN elvagyok egyedül. barátaim sincsenek, utálok kimozdulni
2022. okt. 10. 17:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Minél idősebb leszel, de főleg idős (50 éved után) fogod bánni, hogy így gondolkodtál. Emlékezz majd ezekre a szavaimra.
2022. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Arra se emlékszem hogy mit reggeliztem, majd pont rád fogok xd
2022. okt. 10. 21:16
 13/20 A kérdező kommentje:
Amúgy az se fog érdekelni ha 50 évesen is szűz leszek, ha ki akarok elégülni elintézem magamnak
2022. okt. 10. 21:24
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Oké
2022. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ezt ennyire bizonygatnod kell (magadnak is). Ha tényleg nem érdekelnének a csajok meg a párkapcsolat, akkor nem írnál ki erről kérdést és nem lennél ennyire rápörögve a témára.
2022. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz - ne válaszolj, de megkérdezem:

A szexualitásod rendben van?

Van éjszakai magömlésed?

Önkielégítesz örömszerzés céljából?

Esetleg nem kellene ezt a nőkkel szembeni közömbösséged gyógykezeltetni?


Nagyon kérlek, hogy ezt ne vedd csúfolkodásnak, megalázási szándéknak, hanem jóakaratú hozzáállásomnak, (kéretlen) segítségemnek.

Előre köszönöm, ha így fogod föl.

2022. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mit értesz azalatt hogy rendben van-e? mert kb 100-ból 1 nőt találok vonzónak, arra te lehet azt mondanád hogy nem


"Van éjszakai magömlésed?"

Nincs


"Önkielégítesz örömszerzés céljából?"

kb havonta egyszer igen


"Esetleg nem kellene ezt a nőkkel szembeni közömbösséged gyógykezeltetni?"

Miért kéne? Ennyi erővel azt is gyógykezeltetni kellene ha valaki nem szereti a tökfőzeléket

2022. okt. 11. 09:46
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Arra céloztam, hogy tini korodban úgy éreztél a lányok felé, mint a barátaid? Nincs valami miatt gondod (ilyen szokott lenni a fitymaszűkület, fitymaletapadás, kicsinek vélt szeméremtest)?

- Sosem volt éjszakai magömlésed (tini korod elején gyakoribb)?

- Havonta egyszeri maszturbálást kevesellem, de nem biztos, hogy jól látom, de némelyik férfi (és nő) naponta, de hetenként 2-3-szor igényli a szexuális együttlétet. Kivételek is akadnak bőven, de ennek már oka van (harmadik személlyel szexel, prosztatabetegség, stressz stb.).

Ehhez semmim köze a tökfőzeléknek és hasonló szeretem-nem szeretem élteleknek. Tévesen látod, ha így látod.

2022. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 NTBS ***** válasza:
63%
Nem gáz.
2022. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tesla is úgy élte le az életét hogy egy nővel sem volt viszonyban, aztàn magànyosan egyedül de baromi hasznosan eltöltötte az időt :) A többi màr történelem
2022. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!