Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két fiúval beszélek egyszerre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiúval beszélek egyszerre,az egyik fiúhoz jobban húz a szívem,de nem szeretném megbántani a másikat sem mert ő is szerelmes belém mint ahogyan a másik is. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval mint ahogyan fent írtam 2 fiúval beszélek egyszerre. Mindkettő szerelmes belém és én is valamilyen szinten mindkettőjükbe. Mindkettőjükben tetszik valami. Az egyik fiút nevezzük most Y-nak, a másikat x-nek. Y-nal most lenne 29.-én talim. Mivel x és y is messzebb lakik és nekem olyan szinten szigorúak a szüleim,hogy engem nem engednének el,hogy mindkettő fiúnak kéne lejárnia hozzám és mint ezt ők is említették nekem, "ez számukra egyértelmű",na mindegy ebbe ne menjünk bele.

Szóval ugye Y-nal találkoznék,de a szívem inkább X felé húz. Nem tudom talán az imponál Y-ban, hogy ő képes hozzám leutazni,de X erről még nem mondott semmit mert úgy volt eddig hogy leköltöznénk X-el egy megyébe,de ez a hétvégén apa megcáfolta azzal,hogy ő amúgy a megyébe gondolkodott továbbra is...

Ma reggel Y megkérdezte, hogy tulajdonképpen ki is nekem X? Fogalmam sincs, hogy erre hogyan válaszoljak úgy, hogy ne bántsam meg. Mert igen, lehet hogy küldtem neki ❤️-eket (mármint Y-nak),de én mindenkinek küldök ha olyan van,ez nem jogosítja fel arra hogy azt higgye, hogy "olllyan szerelmes vagyok beléé" vagy valami ilyesmi,én ilyen vagyok. Mindkettőjük mindennap leírja mennyire szeret. Y-nál csak "lereakciózom",de már kínosnak érzem...

Már megbántam,hogy mindkettőjükkel elkezdtem beszélni ráadásul egyszerre,tudom hülye vagyok és ezáltal egy nagy r!banc is,de kérlek segítsetek mert teljesen tanácstalan vagyok... Valamint attól is félek, hogyha Y-nak elmondom az igazat felkeresi X-et(márpedig tudja az Insáját) és ki fog neki tálalni,hogy miközben X-nek jobban kifejtettem az iránti érzelmem, közben Y-nal is beszélgettem...


Előre is köszönöm az értelmes, segítőkész válaszolóknak<3



2022. okt. 18. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért tud Y X-ről?
2022. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Mond meg neki, hogy ez így nem megy és kész, nem azért vagy rib*nc, mert 2vel ismerkedsz egyszerre, hanem, mert te nem a srác érzéseit félted, csak nem akarod szar embernek érezni magad amiért megbántod, közben így csak csóró srácnak lesz szarabb. Zárd le vele.
2022. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vége úgy is az lesz hogy hoppon maradsz .
2022. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szinte tuti, hogy két szék között a pad alá esel rövidesen.
2022. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz menj, akihez jobban húz a szíved. Ennyi.
2022. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se olyan fontos, hogy ne legyen ott a másik. Szóval így mit akarnál kezdeni bármelyikkel is?
2022. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1-es Instagramról tud róla,mivel egyszer megjelöltem X-et valahol,és Y megkérdezte hogy "ő kicsoda?" Szóval korábban is megkérdezte már és szerintem akkor is tök egyértelmű választ adtam neki


A többi válaszolónak is nagyon köszönööm

2022. okt. 18. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülyeség volt, de legalább ne húzd tovább a dolgot, mert Y-nak csak annyival rosszabb lesz. Mondd meg neki kíméletesen, hogy nagyon kedveled, de csak mint barátot és te nem érzel iránta többet és zárd le, ne hitegesd többet. Ha csak barátilag beszélgettél vele és nem hülyítetted direkt, akkor nincs okod tartani attól, hogy kitálal X-nek.
2022. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8-as végülis jogos,hogy nem tudna mit kitálalni,mivel nem kezeltem barátnál többként. Nagyon szépen köszönöm a válaszod
2022. okt. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!