Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány hosszassan néz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány hosszassan néz, és közben mosolyog, az azt jelenti, hogy bejövök neki? 17/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt hogy ráragasztották a hátadra hogy "hülye vagyok"
2022. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy

- Elbambult, teljesen máshol jár

- Simán csak jó napja van, mindenkire mosolyog

- Szomorúnak tűnsz, próbál "felvidítani"


Miért nem lépsz? Beszélj vele. Elég kevés info ahhoz, hogy ismeretlenül bármit meg lehessen állapítani.

2022. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Múltkor tettem-vettem az asztalomnál, aztán hirtelen észrevettem, hogy mellettem áll. Összetalálkozott a tekintetünk, és hosszasan, mosolyogva néztünk egymásra. Kicsit olyan volt, mint a filmekben, amikor lelassul az idő, amikor a két főszereplő egymásra néz. Utána pedig elég jót beszélgettünk. De nem vagyok benne biztos, hogy szimpatikus vagyok neki.
2022. nov. 11. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezek alapján szerintem meg de, szimpi vagy neki. Beszélgessetek még, találkozzatok stb.
2022. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán el kell hívni egy fagyira. De ne a pizzarendelősyoutubenézős tömegpasi legyél.
2022. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Lehet
2022. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az is lehet, hogy önmagával beszélgeti meg a brit tudósok legújabb felfedezését a tejföl és a pickszalámi keresztezésével kapcsolatban
2022. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!