Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek gáz az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz az a vágy, ha egy felnőtt pasi nagyon szeretné, hogy ő legyen az első egy lánynál? Nem kihasználásból, hanem őszinte, figyelmes örömszerzésből.

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gáz. Pont ellenkezőleg. Én még szűz vagyok, ezért nyilván máshogy látok dolgokat...de olyan fura is lenne olyan nővel/férfivel lefeküdni, aki már annyi emberrel csinálta. Szerintem ez egy belsőséges kapcsolat két ember között, és ha sok mindenkivel csinálod, aztán meg elhagyod őket, tovább állsz egy új felé....olyan fura.
2022. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ki nem szeretné.. csak ritkàn adatik meg
2022. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Az én farkam nem konzervnyitó!
2022. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2: látod, van olyan, aki nem szeretné.. aki nem akar “bajlódni”..

Másnak meg pont ez a szép :)

2022. nov. 20. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Utána úgyis sírni fogsz, hogy máshoz jár kukiért és miért nem csak te kellesz neki...
2022. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves lánnyal, 20 év korkülönbség mellett eléggé gáz. Mondjuk 16 és 19 évesek közt egyáltalán nem.
2022. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy a 6-os mondja.
2022. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem
2022. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Én is szeretem a szűz, és tapasztalatlan partnereket, mert tudom hogy nagy hatással van rájuk ami történik, és azt is, hogy én olyan jóvá tudom varázsolni nekik, hogy örökre szép élmény maradjon. 8 szűz lánynak voltam első, és ugyanennyinek második (tipikusan a sztori része lúzer tinikori barát, aki megutáltatta a lánnyal a szexualitást, aztán 18-21 évesen szerették volna újrafelfedezni valakivel aki érti a dolgát), ami hosszú kihagyás után szinte ugyanaz élmény intenzitásban és fontosságban, mint a legelső.

Persze nem erre hajtok kifejezetten, hanem így hozta az élet. Domként mindig a félénkebb, ártatlanabb lányok vonzottak, és ez talán kölcsönös.

2022. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
21%
Nekem is tervben van egy szűz lány beavatása a szexbe, remélem lesz rá jelentkező :)
2022. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!