Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám kicsit feldobni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám kicsit feldobni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy fiúval, találkozni még nem volt alkalmunk és sajnos azt érzem, hogy nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon vagy pedig a másik amire gondolni tudok, hogy nem érdeklem annyira.


A probléma az, hogy nem működik köztünk a kommunikáció, pedig vannak közös témák is és bőven lenne még olyan dolog amit nem tudunk a másikról...csak az a gond, hogy nagyon egyoldalúnak érzem a beszélgetést, én próbálok kérdezgetni amire válaszol is de csak egy két szóban néha visszakérdez és annyi, magától nem igazán szokott. Próbálok poénkodni is, de nem mindig veszi a lapot 😅 mindezek ellenére ami összezavar, hogy ő ír nekem minden reggel és keresi a társaságomat, ekkor megbeszéljük a napi dolgokat és utána szinte a semmiről beszélünk. Ez nagyon zavar, mert így én sem tudok igazán megnyilni és egyedül kevés vagyok ahhoz, hogy gördülékenyen menjen a kommunikáció, már pedig ha ennyire nem megy az elején ye akkor nem hiszem, hogy ennek lehetne bármi jövője is.


Eddig nekem sosem volt ilyen problémám, mindenkivel hamar megtaláltam a közös hangot és szívem szerint még adnék egy esélyt kettőnknek, csak nem tudom, hogy érdemes-e.


Eddig azt gondoltam, ha kicsit sem érdekelném akkor nem keresne, nem írna nekem, de már teljesen elbizonytalanodtam, lehet csak unalmában ír, nemtudom..🤷‍♀️


Ti mit gondoltok? Érdemes lenne még próbálkoznom valamivel amivel beindulhatna a beszélgetés, vagy hagyjam?


2022. dec. 1. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Biztos, hogy beszélgetnetek kell minden nap? Hogy találkoznotok kellene?

Nekem úgy tűnik, nem igazán illetek össze.

2022. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van, a találkozás sokat segítene. Élőben teljesen más.
2022. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ő ír minden reggel, én pedig nem akartam bunkó lenni, hogy nem írok vissza neki vagy ilyesmi, főleg hogy én szívesen megismerném jobban, csak egyedül kevés vagyok hozzá ha ő nem szeretné.


A tali még nem igazán jött szóba, egyszer már beszéltünk róla de csak egy adott programmal kapcsolatban ami nem mostanában lesz. Gondolkozom, hogy felhozzam-e neki, csak attól tartok, hogy személyesen is ez lenne mint most a neten.

2022. dec. 1. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkozni kellene ja, mert akkor legalább "látod" hogy semmi értelme folytatni ezt az egészet, ha egyoldalú.

Mondjuk arra figyuzz, hogy ha inkább csak rád mászna mint beszélgetne, mert vannak ilyenek, hogy chaten játssza az elérhetetlent aztán a randin kinyilik a csipaja:D

2022. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Akivel írásban nem működik a kommunikáció, azzal élőben sem fog.

Nem illetek össze. Lehet itt még vergődni kicsit, de úgyis vége lesz ez miatt.

2022. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!