Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne feldobni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne feldobni a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és szeretnék vele többet beszélni csak nincs nagyon téma..

2017. jún. 26. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha téma sincs, akkor halott ügy.
2017. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem tudja a beszélgetést fenntartani és nincs meg a kommunikációs készségetek akkor tényleg nincs miről beszélni, ezt nem lehet csak így "feldobni". Nem tudunk tanácsot adni mert ezt nektek kell megoldani.
2017. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Az a bajotok hogy egésznap chateltek és 2-3 hét alatt elfogyott minden:'D

Csak hozz fel valamit, hogy elvágtad a kezed a reszelővel v iylenek xD

2017. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ilyen előre kitalált sablonszövegek kellenek, hogy milyen iskolába jársz stb. Ezek a vésztartalékok, amik arra jól, hogyha épp téma szünet lenne, akkor újra beindítsa a beszélgetést. De a beszélgetés többi részének olyan általánosnak kellene lennie. Hülyéskedtek, poénkodtok, csípkelődtök... (A következő egy részlet egy megtörtént beszélgetésből)


Én: Hol dolgozol?

Ő: Most ép sehol, de nemrég a mekiben voltam.

Én: Fú, én az ilyen műanyag kajákat nem szeretem. Tényleg olyan sz@r ahogy készül?

Ő: Annyira az alapanyag talán nem is lenne sz@r, de ahol voltam ott tele volt minden legyekkel meg csótányokkal.

Én: Azok is bele vannnak sütve?

Ő: Hát ja lehet előfordult.

Én: Akkor a csótányok voltak műanyagból?

Ő: (Nevet)

Én: Régen ettem ilyen Big Mac-eket meg hasonlókat. Azért jó ízük volt a műanyag csótányoknak.

Ő: Süssek neked valami nem műanyagot?

Én: Sejtem mit tervezel és az nem tudom hogy nekem jó lesz-e

Ő: (Talál az asztalon egy C-Vitamin csepegtetőt) Ezt is teszek bele neked, nehogy megbetegedj.

Én: Tudtam én. Már tenné bele azonnal a műanyagokat hogy megmérgezzen.

Ő: (Nevet)

Én: Kösz, de meghagyom neked, úgyis te vagy az éhes.

Ő: Én vagyok az édes?

Én: Jól hallottad édesem (nevetés)

Ő: (Nevet) Én amúgy nagyon szeretek enni, de csak mellre tudok hízni.

Én: Mégegy indok hogy meghagyjam neked a kaját. Én azért odafigyelek hogy miket eszek. Én nem akarok nagy melleket...legalábbis magamon.

Ő: Látszik hogy odafigyelsz. Szoktál sütni is magadnak?

Én: Szoktam, de néha meg is lehet enni, bár általában nem az a terv, az csak véletlen műve szokott lenni, hogy ehető lesz belőle.

Ő: (Nevet)

.......


Szóval ha elkezdesz egy témát akkort ne az legyen hogy nyomtok rá egy gyors választ és jön a kövi téma azonnal. Azzal a témával hülyéskedjetek el, fejtsétek ki. Úgy is lehet ismerkedni. Pl ebből kiderült neki hogy én szoktam sütni, odafigyelek miket eszek.. Nekem meg kkderült hogy hol dolgozott, szeret sütögetni és enni(Egy jel, hogy randin valami étterembe kell vinni)... Szóval kell ilyen cseverészés, mert ha nagyon az alapkérdéseknél és azok egyszerű megválaszolásánál maradtok, akkor esélytelen. Kell hogy el tudjatok beszélni.

Anélkül nem is értem mi tetszik benne. Csak külsőre tetszik? Akkor vidd ágyba, ott nem kell beszélni annyira.

(21F)

2017. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szóló kiválóan válaszolt, én is ezt ajánlom. Ha nincs semmu téma, akkor lehet akár könyvekről is, ki mit szeret olvasni, de a kötelezőkkel is sokat tudtam húzni a csetfal hosszán :D gúd lákk
2017. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!