Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy idősebb srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy idősebb srác, hogyan felejtsem el? ⬇️

Figyelt kérdés
Pár hónapja találkoztunk először, nem beszélünk nagyon sokat. Hetente látom mert egy helyre járunk, párszor egymáshoz is szólunk. A 4 év nem az a nagy korkülönbség, a baj az az, hogy elég fiatal vagyok, és tudom hogy úgyse lenne semmi, nem is akarom nagyon, mert tisztába vagyok azzal hogy valszeg nem akarja és nem is működne. nem tudok nem rá gondolni. Nem tudom miért van ez, nem ezt terveztem, én tényleg nem akartam hogy tetszen valaki. valahogy el szeretném felejteni, nem rá gondolni állandóan, csak nem tudom hogyan lehetne.. Valaki?
2022. dec. 4. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs erre módszer. Idő kell. Legyél sokat a barátnőiddel, foglald el magad.
2022. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha 16 vagy, sztem azzal nincs gond.
2022. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
13%
Hány éves vagy ?
2022. dec. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
19%
Hogy érzed neki te tetszel ?
2022. dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

"nem tudok nem rá gondolni. Nem tudom miért van ez, nem ezt terveztem, én tényleg nem akartam hogy tetszen valaki."

Ilyen a szerelem. Akkor jön, amikor nem számítunk rá. :)


"valahogy el szeretném felejteni, nem rá gondolni állandóan, csak nem tudom hogyan lehetne"

Hát úgy lehetne, ha nem találkoznál vele hetente...


Nem baj, ha beleszerettél, csak ne csinálj semmi olyasmit, amit nem vállalnál pl. a szüleid előtt, vagy amiről úgy gondolod, hogy később esetleg megbánnád.

2022. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NTBS ***** válasza:
68%
Ne tarts vele kapcsolatot, és foglald el magad.
2022. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
59%
Hidd el,lassan elmúlik.És csak ismételni tudom az előttem válaszolókat:foglald el magad mással.Úgy se lenne a dologból semmi
2022. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy találkozni találkozok vele hetente, erről én nem tehetek, de persze próbálom elfoglalni magam mással is..
2022. dec. 18. 21:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Probálj a lehető legtöbb időt másra tölteni, ami nem emlékeztet rá!
2022. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
4 év van köztetek ? Pl te 18 ő 22 ?
2022. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!