Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat ennyire csúnyának?

Figyelt kérdés
Alakulok valakivel, iszonyatosan beleéltem magam, de fogalmam sincs miért én lennek neki pont jó. Egyszerűen gyönyörű lányokat követ én meg… eddig nem foglalkoztam vele, de pont ezen az oldalon mintha rólam tett volna fel kérdést bár reménykedem, hogy nem… annyira hirtelen “összeomlottam”. Mit tegyek?
2022. dec. 9. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
építs fel egy egészséges önbizalmat!
2022. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég önbizalmad.
2022. dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt mondod, hogy alakulnak a dolgok valakivel, aki tőled jobb csajokat követ pl instán? Ez a követés nem feltétlen számít, mert közel sem biztos, hogy szerelemből követi őket. Te csak azzal foglalkozz, hogy a ti dolgotok hogy alakul.
2022. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A valóság az, hogy alakulnak a dolgok. Erre figyelj. Az instagram inkább a fantázia része, mint a filmek pl.
2022. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Ez sokakban lejátszódik, de nem feltétlenül azonos a valósággal ez az érzés.

Hajlamosak vagyunk a hibáinkat felnagyitani.

Legyen önbizalmad, kitartást!❤️

2022. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most egy tapasztalatból indulok ki és lehet te is ebben vagy. Van egy nagyon közeli lány barátom, akinél örülök is, meg sajnálom is hogy barátja van (mert boldog, csak nem velem). Azt kell tudni róla, hogy iszonyat jófej, halál laza csaj és annyira gyönyörű, hogy olyat maximum modellek verhetnek, de senki akivel élőben találkoztam.


Sokszor beszélek vele lelki témákról és iszonyat alacsonyan van az önbizalma. Nem hiszi el, hogy ennyire hibátlan csaj. Mindig mondja, hogy nem vonzó, meg pokróc és a személyisége undi, pedig pont az ellenkezője igaz.


Azért hoztam fel ezt a sztorit, mert lehet te is így érzel, közben pedig gyönyörű vagy, a srácnak meg te vagy a legszebb. És nem ez a lényeg, ha alakulnak a dolgok, hogy te tetszel neki? Erre van oka is, szóval fel a fejjel, mutasd meg neki hogy miért is kedvelt meg téged és hajrá!

2022. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Próbálok egy kis önbizalmat szerezni.
2022. dec. 9. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerős lány, aki nem volt túl szép. Egyszer korán csöngettem be hozzá, és akkor ébredt. A bejárati ajtó ablakán nézett ki és nagyon szép volt. Egyrészt le volt engedve a haja, másrészt, ami sokkal fontosabb, mintha még "nem ébredtek volna fel" az önmagával kapcsolatos negatív gondolatai, szépen mosolygott, és egy ilyen megelégedettség volt rajta. Csak ámultam, hogy ez ugyanaz a lány.

Másik példa: én nem igazán szeretem a kövér nőket (de a kövér nem ott kezdődik a férfiaknak, mint ahogy a nők olyan túl szigorúak magukkal.)

Na szóval, egyszer bejött egy pár a boltba, ahol dolgoztam, és a lány ilyen kis husi volt. De nagyon érdekes volt, hogy tündökölt. Azért tündökölt, mert totálisan elégedett volt önmagával, látszott hogy boldog, ahogy van, és ez igen vonzóvá tette. Ott turbékoltak a barátjával. Szóval nagyon érdekes, és nagyon sokat számít, hogy valaki szereti-e magát, elfogadja-e magát. Valszeg ez a pasikon is meglátszik egyébként...

50f

2022. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbizalmad, vagy mert csúnya vagy (és nincs önbizalmad). Nem tudni.
2022. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Azért, mert egy lánynak más a megjelenése, mint a többieknek, még nem kell egyből csúnyát mondani rá. Persze van az a kategória akire nem mondod hogy szép, de a csúnya akkor is egy erős kifejezés. Legalábbis én nem használnám...
2022. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!