Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lenne a problémám hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám hogy csúnyának érzem magam és ez kihat az életem külömböző területeire. (Képpel) Szeretném kikérni a véleményeteket? , nyugodtan legyetek őszinték! Ha tanácsotok lenne azt privátban szívesen meghallgatom.

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a helyzet, hogy csúnyának érzem magam és emiatt önbzalomhiányos vagyok és több rétegű kisebbségi komplexusom is van. Nem merek kezdeményezni, hiába mondják páran hogy annyira azért nem vagyok menthetetlen.


[link]


[link]


[link]



2015. dec. 22. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de nekem úgy nézel ki mint egy modern amerikai rock énekes :D Bár én fiú vagyok (nem vagyok meleg), azért megtudom mondani egy másik férfiról,hogy kb hogy néz ki és szerintem veled semmi probléma nincs, sőt nagyon sokan örülnének ha igy néznének ki.
2015. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hetero férfi szemmel megmondva, egyáltalán nem nézel ki rosszul. Olyan tinisztáros beütésed van :D
2015. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Szerintem abszolút nem vagy csúnya, nem kéne ezt gondolnod!
2015. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bár én is férfi vagyok és én is heteroszexuális, de sok ilyen férfit látni csinos lányokkal az utcán, szórakozóhelyeken, stb. Biztos nem a külsőd az oka, hogy nem találsz párt.
2015. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Bár én elég kritikus vagyok mind magammal, mind másokkal szemben, nyugodt szívvel mondhatom, hogy jól nézel ki, ne aggódj a külsőd miatt.

Amiatt viszont érdemes lenne párszor ellátogatni egy pszichológushoz, hogy kiderítsétek, mi okozza a kisebbségi komplexusod és az önértékelési zavarod, majd pedig megoldást találjatok.

18/L

2015. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled :D

15/H F

2015. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat (ez is sokat jelent) :D bár azért kiváncsi lennék pár női meglátásra is.
2015. dec. 22. 14:09
 8/22 anonim ***** válasza:
Helyes vagy! *-* :) Hány éves vagy? L
2015. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

szerintem semmi gond nincs veled :D

kicsit Michael Cera-s az első képed. de semmi gond nincs veled. :) 17/L

2015. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Sportolsz vmit?
2015. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!