Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témákat hozzak fel ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat hozzak fel ami nem kínos mint pl az időjárás?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szoktam beszélgetni, de sajna az kifullad annyiban hogy szia, mizu, hogy vagy, milyen napod volt. Ami főképp megneheziti az egészet az az hogy csak én kérdezek s ő válaszol, mintha interjút készitenék. Az is gond hogy egyszerre két kérdést nem tudok feltenni mivel csak az egyikre válaszol(mostanában). Persze eddig csak instán beszéltünk, egyelőre félek bejelolni fb-n. Szemtől szembe sose beszéltünk, suliba is csak annyi hogy ha én köszönök ő blokkol le és nem köszön vissza és ugyan ez fordítva,csak annyi különbséggel hogy én elfelejtek levegőt venni. Most amúgy rajta lenne a sor hogy koszonjon lol. Közös tanár se sok van :/. Mindig én írok rá szóval ez is egy ilyen kicsit mintha nyomulnek de mindegy. Szóval valami témákat tudtok ajánlani?

2022. dec. 17. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod kideríteni az ő érdeklődési körét, hátha arról szívesen beszél. Mindenki arról beszél szívesen, ami őt érdekli.
2022. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Szex? Ha teged sem zavarna a dolog. Marmint tema, nem hogy csinalhatok. Arra biztos vevo lenne..
2022. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez kicsit egyoldalúnak tűnik, mintha ő kevésbé akarná az egészet, mint te. Lehet, hogy zavarában nem beszél, bár instán azért erre nincs oka. Szerintem kicsit hanyagold, várd meg, hogy ő keres-e. Ha nem, akkor keress mást. Amúgy bárkivel, minél inkább az élő kommunikációra tereljétek, mert a chatben egy csomó infó elvész, ugyanis nem látod az arcát, nem hallod a hangsúlyokat, kb. lemondunk a metakommunikációról, ami ilyenkor is egy kezdődő kapcsolatban, az ismerkedésnél nagyon fontos.

50f

2022. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!