Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben tudtok mostani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben tudtok mostani időjárásnak megfelelő randihelyet?

Figyelt kérdés
Ahol lehet beszélgetni, pár órát eltölteni, és nem fagyunk meg? (És - ha olyasmi hely - nem is túl drága? )

2015. nov. 19. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukrászda, kávézó ...
2015. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván, csak ott leülsz, elfogyasztod a sütid/kávéd/teád, aztán mész, plusz tele van emberrel. Nem tudom, Debrecenben van-e bármiféle fedett, szabad programú hely (Mint pl vidéken a közösségi házak, vagy nyitva tartó sportlétesítmények vagy ilyenek.)
2015. nov. 19. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Carpe diem Teaház a Batthyányn, a Volt egyszer kávézó a főtéren vagy az Inca. Ezek kellemes hangulatú helyek szerintem :)
2015. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bowling vagy biliárd?
2015. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elmentek valamelyik múzeumba: két jegy áráért egész nap fűtenek rátok - és nem sokat fognak zaklatni.

Vagy menjetek az egyetem díszudvarába: az ingyen van, csak rengetegen vannak.

De pl. a Kölcseyből sem fognak kirúgni.

2015. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cut & coffee is jó hely hangulatos :)
2015. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!