Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretek csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretek csókolózni?

Figyelt kérdés

16/f

Sosem csókolóztam még, de számomra mindig is visszataszító volt. Valahogy nem értettem mi ebben az élvezeti faktor. Egy-két csaj volt akinek még voltak annyira ápoltak a fogai hogy azt mondtam "jó talán vele", de úgy alapvetően egyáltalán nem vonzz a dolog.

Más is van így?

Még is mi lesz ha egyszer lesz barátnőm? Mit fog szólni ehhez?



2022. dec. 29. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődet meg akarod majd csókolni. Azért lesz a barátnőd, mert vonzónak fogod találni. Viszont akihez nem vonzódsz, az természetes, hogy nem akarod megcsókolni. Senki nem szeretne random emberekkel smárolni, hisz' ennyi erővel akárkivel le lehetne állni az utcán. Nyugi, ha majd beleszeretsz egy lányba, nem is akarsz majd elválni az ajkaitól.
2022. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Senki nem szeretne random emberekkel smárolni" vitatnám

Nagyon sokan szeretnek azzal hencegni manapság hogy idegenekkel smárolnak. Egy barátomnak például az első csókja, valójában egy olyan lánnyal volt akit aznap ismert meg.

Amúgy pont ez a problémám: Vonzódom a lányokhoz, de az ajkaikhoz nem......

Lehet hogy csak éretlen vagyok még?

2022. dec. 29. 01:45
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ így hajnalban is (:
2022. dec. 29. 01:45
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Nincs ezzel semmi gond.Emberfüggő ki mihez vonzódik.Én pl imádok csókolózni,de számomra pl nem lényeges hogy nagy dudája legyen a csajnak,vagy hogy jó segge legyen.Nekem elég ha van egy nagy szopós szája. Remélem érted a lényeget.
2022. dec. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval egyetértek! Biztos meg fogod majd szeretni! :))
2022. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki bárkivel képes, van, aki meg csak azzal, akit tényleg szeret vagy legalább vonzónak tart. Te az utóbbi vagy. Ne aggódj, a lányok is jobban fogják értékelni, mint az előbbi típust.
2022. dec. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt éretlen lehetsz még, másrészt kell egy konkrét lány, akibe szerelmes vagy és vonzódsz hozzá. Akkor se kell megijedni, ha az első csók nem sikerül jól. Nekem csak a 3. pasival volt jó (lány vagyok), és vele se elsőre. Később viszont egészen extázisba tudtam esni a csókjaitól. Maga a csókolózás talán gusztustalannak is tűnhet, de a szex is. Az érzelmek, vágyak, vonzalom teszik jóvá.

Random emberekkel meg nem kell csókolózni. Ne menj színésznek, és ne akarj lépést tartani azokkal, akik hencegnek, hogy bármikor, bárkivel smárolnak.

Akkor csókolózz, amikor a szerelmeddel készen állsz rá.

2022. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha a csókot visszataszítónak tartod mi lehet a véleményed a szexről? :D
2022. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Előttem jól írták.

Ha lesz barátnőd, akibe szerelmes leszel és vonzódni fogsz hozzá, érezni fogod hogy kívánod majd a csókot.

2022. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak az a gond, hogy még nem voltál szerelmes senkibe, de akár az is lehet, hogy meleg vagy.
2022. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!