Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy 7/10es fiúval?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal kijövünk barátomon keresztül tudtam meg, hogy 7es vagyok nála, de nem tudom ez mennyire jó. Én simán összejönnék egy lánnyal, akire azt mondom, hogy 7es, de a lányok alapból válogatósabbak, mert ha jól néznek ki, minden ujjukra jut egy pasi, srácként pedig alapból nehezebb "szembeszállni" ilyen konkurenciával.

Mit gondoltok?



2023. jan. 8. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

7/10?

Azaz 0,7?

Hát az még 1 egész sincs!

Mid hiányzik még?

Mármint az alapvető általános iskolai tudáson kívül, mert az egyértelműen hiányzik…

2023. jan. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11 elég nagy gond, ha nem vagy képes felfogni, miért nincs értelme mondjuk 200%-kal számolni és a saját tudatlanságod miatt lenézel másokat, szomorú.


Tisztában vagyok a százalékszámítással:

p%=I/W, ha W az alap, I az érték. Ez azt jelenti, hogy a W értékénél nagyobb lenne az I értéke, akkor p százalékláb>100. Ha W=1 és I=7, akkor 700% lenne az eredmény.

Ha I=W, az eredmény ekvivalens, elérte a maximumot. Ekkor p/100=1 és már meg is van a válasz a kérdésedre.

2023. jan. 9. 04:05
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez hatalmas kérdező, sosem láttam még így lekoptatni egy trollt :D

Szerintem van esélyed a lánynál.

2023. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképp megér, mégha ilyen hülye osztályozási rendszert használ is, sosem számoztuk így a fiúkat. Tetszik rajta valami vagy nem tetszik. Vicces vagy bunkó. Ennyiből állt érted.
2023. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15%
Na én hoztam egy ilyen csokfiasz.
2023. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a válaszokat, mindenképp bepróbálkozom a leányzónál!
2023. jan. 9. 14:10
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 7 az jónak számít. A személyiséged is jónak tűnik az írasaid alapján, úgyhogy azzal felfele fogod húzni az összképet
2023. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!