Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves lányok, összejönnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok, összejönnétek olyan fiúval aki nem sportol es hobbija sincs?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Ebben a korban a külső és az insta követők száma/sulis népszerűség az elsődleges.
2021. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mit csinál? Mivel tölti a szabadidejét? Az hogy nem sportol az nem baj, de ha egésznap semmit nem csinál ag nem túl vonzó.
2021. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát attól függ hogy a videójáték hobbinak számít-e🤷‍♂️
2021. okt. 2. 17:28
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen, hobbinak számít. Pluszpont, ha nem függő.
2021. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazából sportolnék én csak nem hiszem hogy suli mellett lenne rá időm.
2021. okt. 2. 17:47
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Attol fugg mit csinal, ha otthon doglik egesz nap, nekem nem tetszik
2021. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Arra van időd, amire akarod.
2021. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha videójátékra van idő, akkor sportolni is lesz idő... :D


Én gimiben ingáztam a suliba (45 perc oda, ugyanennyi vissza), mégis jártam sportolni, és a tanulás is jól ment. Ez gyenge kifogás.


Szerintem kicsit rontja az esélyeid: nem lesz közös téma, a lány azt fogja hinni, hogy full unalmas vagy.

Mindazonáltal, ha a személyiséged rendben van, nem vagy igénytélen állat, akkor biztos lesz olyan lány, aki Téged szeretne.


De nagyon ajánlom, hogy keress valami hobbit, sokkal jobb ugy élni! Vegyél egy gördeszkát, járj el bicajozni, horgászni. Vegyél pár könyvet, barkácsolj valamit a kertben, vagy nézz valami olcsóbb robogót, csinálj egy kismotoros jogsit! 😁

2021. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

#8

Már van hobbija, nem kell ajánlngatni. A videójátékozás is egy hobbi. Egy gamer csajnak akár még imponáló is lehet

2021. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha szabadidejében csak kockul, az elég szar hobbi... :D
2021. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!