Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút egy társaságból. Első perctől kezdve nagyon nyitott rám, máshogy viselkedik velem mint a többiekkel, figyelmes udvarias stb.

Egyre jobban közeledett felém aztán leesett hogy komoly szándékai vannak, szerelmet is vallott nekem meg minden. Már körülöttünk is mindenki észrevette hogy viszonyul hozzám mert nagyon látványosan odavan értem.

Viszont én csak barátilag érzem jól magam vele, elbeszélgetünk meg minden de én barátságnál többet nem akarok tőle.

Csak hát nem akarom megbántani.. Már többször elmondtam neki hogy ne élje bele magát mert nem akarok olyan jeleket adni amik félreérthetőek lennének vagy amiből táplálkozni tudna és ha valami nem úgy alakul, akkor ne az legyen hogy csalódott. De keményen nem fogalmaztam hogy nem akarok tőle semmi komolyat. Mondtam hogy vagy kialakul bennem valami vagy nem, de nálam ez lassabban alakul ki, időbe telik és nekem ez gyors ahogy közeledik. Inkább ezt mondtam csak hogy ne bántsam meg. Végülis nem hazugság de legalább nem is okozok neki csalódást, mert ha úgy van később tudom azt neki mondani hogy ne haragudj, nem alakult ki bennem semmi sajnálom de nem érzek barátságnál többet. Szóval annyit mondtam most hogy nálam idő mire kialakul valami, ha egyáltalán kialakul. Nem vagyok könnyen kapható stb nálam lassabban halad ez.

Nagyon jól reagált megértette és tiszteletben tartja, nagyon odafigyel rám és még tetszik is neki hogy ilyen vagyok. Mindenemet szereti de én ezt nem tudom sajnos viszonozni. Elvagyok vele barátilag, jól érzem magam vele nagyon normális és szórakoztató fiú, sok közös van bennünk de nekem nem jön be külsőleg, nem tudok rá férfiként nézni. Nincs meg a vonzalmam felé.

Mostanában egyre több időt töltünk egymással, beszélgetünk, ölelések de több nem volt és nem is szeretnék. Nagyon sokszor meg akart már csókolni de nem engedtem neki és mindig jól reagál.

Szóval sokat beszélgetünk, átöleljük egymást, simogat és amúgy én is jól érzem vele magam meg jól esik hozzá bújni, jól esik a biztonsága de a csókot meg nem akarnám.

És tudom hogy sokáig ez nem maradhat így, nem fékezhetem meg mindig hónapokig azzal hogy nekem ez gyors😅 Nem akarom elveszíteni én se amúgy mert örülök hogy rátaláltam egy ilyen normális emberre, egy ilyenre mindig szükség van lelkileg is. Szóval én egy nagyszerű barátként tekintek rá.

De közben amúgy nekem nagyon jól esik hogy odavan értem, hogy belém szeretett, hogy ennyire jön utánam és küzd, ezt továbbra is szeretném hogy fenn maradjon de közbe tudom azt hogy én meg nem akarok semmi többet. Néha belegondolok egy csókba vele vagy akár testiségbe is de nem az igazi, valahogy nem tudom teljesen beleélni magam mert nem szeretném. Lehet jó lenne ki tudja, de nem vonzódok hozzá amúgy, legfeljebb csak ölelés vagy puszi erejéig.

És nem tudom mit csináljak mert ha így hagyom az egészet és sodródok az árral akkor egy kapcsolat kellős közepén találom magam vele😂 Mert nem szeretném megbántani vagy erőteljes nemet adni neki. Ha nem hátrálok meg akkor tudom hogy kapcsolat alakulna ki belőle mert mondta is hogy ő nem adja fel küzdeni fog, hajt értem.

Szóval tényleg tanácstalan vagyok, mert ha továbbra is tartom vele a kapcsolatot akkor csak egyre jobban belém szeret és nehezebb lesz neki, meg én is szeretném hogy legyünk egymásnak csak nem úgy ahogy ő gondolja. Ha meg nemet mondanék neki akkor tudom hogy ez már megszűnne, mert ő nem tudna a barátom lenni, többet akar. Tudom mennyire odavan értem és nagyon megfogtam, aztán sajnálom, nem akarom összetörni őt.

Amúgy szeretem én is emberileg meg szimpatikus nekem csak vonzódni nem tudok hozzá.

Éreztetek már ilyet? Mit tennétek?



2023. febr. 5. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Istenem 😂😃 olyan jót nevettem. Mintha magam látnám évekkel ezelőttről.

Jajj te csajszi, ha hiszed ha nem, velem szórol szóra, pontról pontra ez történt🤭


Elmondom mi történt:

Nagykorúsítóhoz nem maradt párom, ezért megkértem egy nálam 1 évvel fiatalbb fiú ismerősömet, hogy ugorjon be. Visszagondolva ő előtte is adott jeleket de én azt nem vettem észre. Légyeg a lényeg. Nagyon kitartó udvarlásba kezdett, hónapokig tartott az egész, de nagyon kedvesen csinálta az egészet annak ellenére hogy én megmondtam neki már a végén hogy fejezze be mert nekem nem az esetem, és tényleg ez volt az igazság. Jól esett a társasága, szerettem mint ember, tetszett ahogy hakt utánam, talán kicsit én is húztam pedig tudtam nem akarok semmit. Még fiatalbb is nálam, a barátnőim is azt mondogatták jobbak képzeltek mellém..Ennek ellenére se hagyott békén. A végén pedig gondolhatod, én is úgy voltam vele.. nah, adjunk ennek egy esélyt. Pedig nem vonzódtam hozzá. Nem akartam hogy megcsókoljon, de az ölelések nagyon nagyon jók voltak. Igazából tényleg olyan vagyok aki nem tud vonzódni senkihez, még a nagyon szép és kívánatos emberekhez se, ha nem alakul ki idővel.


Na most... a kapvsolat az első 6 hónapban jó volt de döcögött egy kicsit. Én már első héten azt mondogattam magamban hogy áhh.. ez nem fog így 2 hétnél tovább menni. Nem is mondom hogy tökéletes volt. És sokszor elbizonytalanodtam. Olyan semmilyen volt egy kicsit, anmak ellenére, hogy azért jól éreztük magunkat együtt. De visszagondolva ez a mi hibánk. Nem kommunikáltunk jól akkor. Én nem az első barátnője voltam, nekem ő volt az első. Hogy szemléltessem mennyire türelmes volt, képes volt 2+ évet várni rám, hogy készen állajk az első együttlétünkre. Addig csak előjáték volt és szerintem ez elmond valamit a jellemről. Pedig tudom hogy ő sokszor akarta volna ✋Rengeteg szarság jött ezután, de képzeld, ma már majdnem 5 éve ennek. ÉS MÉG MINDIG VELE VAGYOK, de soha nem gondoltam volna, hogy ennyire szeretni fogok valakit, hogy ez ennyire tökéletes lesz egyszer, és hogy ennyire szép ember ő mostmár kívül, belül. Lassan megvesszük az első közös házunkat is, már csak kicsi választ el tőle.

Én csak azt tudom mondani biztos a ti helyzetetek is más kicsit mint a miénk. De ha úgy érzed találtál egy normális embert, akihez tudsz érzelmileg vonzódni, és tudatosnak, nyugodtnak ismered, aki amúgy rendes, nem veszíthetsz semmit. Egy csók sok mindent megváltoztat az emberben. Nekem nem ő volt ez első csókom, de az övé már először úgy hatott rám, mintha a vágyat csak úgy rám vetették volna. Egyben fura is volt. De nagyon jó. Nem gondolom azt, hogy az embernek feltétlen érezkie kell a kémiát az elején. Legalább nem erről fog szólni az egész, hanem valami mélyebb ágyat vet azoknak a magoknak ami amúgy sokaknál nem csírázik ki.

Ha nem undorodsz tőle, akkor hiszem hogy bele tudsz jönni. Ha akarod. Máskülönben ne játtsz vele. Visszagondolva én is jó nagy bunkó voltam. Majd updateelj 😃🤭 amúgy én 18 voltam akkor. Ő 17 szóval elég gyermekek voltunk. De működik a dolog.

2023. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#11

10-es vagyok, örülök hogy mégis jól alakul nektek

#kérdező remélem nektek is megoldódik, de tényleg ne játszodozz vele, sokszor nem mondja egyáltalán a fiú hogy mennyire fájdalmas az ő helyzete ha ennyire beleadóan, jószívüen vonzódik hozzád és bánik veled, megtesz mindent hogy jól érezd magad és talán egy nap ... majd te is tényleg szerelmes leszel belé és már nem csak barát ként kezeled

2023. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag itt próbálod beadni azt, hogy te vagy a sértett, mert közeledik hozzád valaki.


Az egyetlen hibás ebben a helyzetben az Te vagy. Tudod, hogy nem lesz ebből semmi, tudod, hogy odáig van érted, mégis húzod az agyát szegény srácnak.


Jól esik a törődése, a figyelme, amit ad neked, de nem szeretnél semmit. Ezt te tudod nagyon is jól, de mégis elhiteted vele azt, hogy "majd talán később" és "ez nekem még túl gyors".


Undorító, amit csinálsz, sajnálom, de remélem ugyanezt vissza fogod kapni majd valakitől.

2023. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13 Nem erről van szó. Én ezt nem szándékosan csinálom igazából, én nem akarok neki fájdalmat okozni és próbálom a legkíméletesebben csinálni az egészet. Tudom hogy ezzel is rosszat teszek amilyen módját választom ennek, de most így látom ezt jónak. Igazából ha belegondolok látok rá egy kis esélyt hogy talán lehet valami ebből az én részemről is idővel, és elérhet nálam komolyabbat is. De most biztosan tudom hogy ez van bennem hogy nem szeretnék. De tulajdonképpen változhat ez a későbbiekben, nem tudhatom előre mi lesz.


#11 Ezt olyan jó volt olvasni tényleg, örülök hogy ezt megosztottad és leírtad a tapasztalataid :)

Látok rá esélyt hogy ez nálam is így lenne majd. Tényleg belém szeretett nagyon rendes velem és én egy szóval sem akarnám megbántani őt. Én vagyok neki a tökéletes álomnő akit mindig elképzelt magának, külsőleg is belsőleg is. Különlegesnek tart, fontosabb lettem neki mint eddig akárki és ha ezeket nem mondja el akkor is látom rajta hogy ez így van, a tettei igazolják ezt meg látszik is rajta. Más ő nekem is mint az eddigiek. Ő tesz értem, bármit megtenne, semmi más nem érdekli ha rólam van szó. Ilyen rendes fiúval sosem találkoztam még. Mindig is arra vágytam hogy valaki majd egyszer úgy szeressen ahogy ő, olyan fontos legyek mint ahogy neki most én. Vele tényleg igazán szeretve érzem magam, feltétel nélkül. Minden megvan benne amit kerestem, csak külsőleg nem az én esetem de ki tudja, lehet ez az érzelmi vonzódás a fizikai vonzalmat is elérné. Nem undorodok azért tőle, jól esik a közelsége csak ilyen nagyon intim dolgokra nem érzek vágyat, de ez később lehet változna tényleg.

Amúgy bele szoktam gondolni milyen lenne együtt lenni vele, szerintem nagyon jól működne mert ő nagyon figyelmes meg szerelmes és valószínűleg belőlem is hasonló viszonzást váltana ez ki ha így bánik velem. Jellemileg is nagyon egy hullámhosszon vagyunk, a jövőre vonatkozó terveink is nagyon egyeznek, mindketten normális emberek vagyunk. A tulajdonságaink is hasonlóak.

Csak azt se szeretném hogy egy kapcsolat alatt vele, úgymond nyitott lennék arra is hogy ha jön egy jobb akkor lépnék vagy megcsalnám, ezt semmiképpen nem akarom. Márpedig ha nincs 100%-os vonzalom akkor az ember hajlamosabb az ilyen dolgokra mint alapból.

Most nincs fizikai vonzalmam felé, nincs meg a kémia az én részemről, de belsőleg lehet sosem találnék tőle jobbat, sőt valószínű. De lehet igazatok lesz vagy úgy járok mint te 11-es, hogy az én részemről is kialakul egy szerelem és vonzalmam is lesz felé. Mondjuk a testi dolgok eredményeképpen.

Most még nem érzek semmit csak hogy kedvelem és nem akarom megbántani, de nem tudhatom mi lesz belőle a továbbiakban.

Most így mit tudok csinálni? Lehet beszélnem kéne vele erről de nincs szívem ezt elárulni neki mert tudom hogy összetöröm vele és csalódást okozok. Mert ő tényleg nagyon szeretne engem és minden tekintetben az ideálja vagyok.

2023. febr. 6. 16:57
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14#

"Nem erről van szó. Én ezt nem szándékosan csinálom igazából, én nem akarok neki fájdalmat okozni és próbálom a legkíméletesebben csinálni az egészet. Tudom hogy ezzel is rosszat teszek amilyen módját választom ennek, de most így látom ezt jónak. Igazából ha belegondolok látok rá egy kis esélyt hogy talán lehet valami ebből az én részemről is idővel, és elérhet nálam komolyabbat is. De most biztosan tudom hogy ez van bennem hogy nem szeretnék. De tulajdonképpen változhat ez a későbbiekben, nem tudhatom előre mi lesz."


Ezek alapján viszont nem tudod, hogy mit szeretnél. A kérdésed szövegében még azt mondod, hogy nem lesz ebből semmi, csak élvezed a tőrödést, most meg amint mindenki beléd állt teljesen jogosan, hogy ne hülyítsd szegény srácot, már jön a "nem tudhatom előre mi lesz".


De, már te a kezdettől fogva tudod, hogy ennek nem lesz jövője, mégis játszadozol vele. A másik félnek szerinted milyen, hogy reménykedik mindhiába?

Velem volt már olyan, hogy én többet szerettem volna, mint a lány, de a lány teljesen korrekt módon elmondta, hogy barátságnál többet nem szeretne. De, ha hónapokig hitegetett volna azzal, hogy "ez most túl gyors" és hasonlók, aztán később kiderült volna, hogy már az elejétől kezdve nem akar tőlem semmit, az nagyon lehozott volna az életről.. Ne hidd, hogy a srác nem úgy kel fel minden reggel, hogy "na, új nap, most egy lépéssel közelebb kerülök ahhoz, hogy összejöjjek vele"..


Ne hülyítsd.. Minden nappal tovább húzod, annál többet ártasz neki. Ha pedig egy kicsit is fontos neked barátilag, akkor pedig a tudtára adod, hogy barátságnál több ebből nem lehet. Neked is jobb lesz, neki pedig egy nagy csalódás még az elején, de később Ő is megbékél majd ezzel.

2023. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Ez nem igaz hogy hirtelen úgymond meggondoltam magam vagy befolyásolt bennem bármit is az hogy most “belém álltak”, nem.

Csak amikor hallok vagy olvasok ilyen sztorikról amit a 11-es is írt, akkor az azért elgondolkodtató számomra is és kicsit átértékelem belül a dolgokat.

Még mindig vállalom hogy nem érzek semmit és nem szeretnék barátságnál többet, nincs bennem vonzalom a fiú irányába. Most jelenleg ez van bennem de viszont nem tudhatom hogy mi lesz később. Benne van az is hogy úgy járok mint ahogy most elmesélte a 11-es válaszoló, neki ezt nagyon köszönöm mert felnyitotta a szemem és rávilágított olyan pontokra amin elgondolkodtam. Lehetséges hogy velem is megeshet ugyanez mert nincs kizárva. Lehet tényleg lesz majd ebből valami és megváltoznak bennem a dolgok, nem tudhatom.

Viszont most ennél több nincs bennem, most így állok hozzá. De nem szeretnék vele se játszani se fájdalmat okozni. És nehéz nekem ezt kezelni mert igazából ígyi úgyis rossz neki. Ha nem lennék rá tekintettel akkor nem érdekelne egyáltalán és nem foglalkoznék vele mi hogy esik neki, de én nem veszem semmibe. Nem akarom hogy rosszul érezze magát miattam.

2023. febr. 6. 20:08
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
10-en megmondták, hogy hülyíted. Döntsd el, hogy mit akarsz, ha meg eldönteni sem tudod, akkor fejezd be vele. Tök mindegy milyen kifogásokkal nyugatod magad.
2023. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok. Örülök ha valami jót is tudtam írni. 😄 igazából az a lényeg hogy te dönts. Ez most egyedül rajtad áll. Ha úgy érzed nem és kész, mondd el neki hogy hanyagolja ezt. Ha úgy látod megér egy próbát, és nem csak az lesz belőle hogy megbántjátok egymást akkor lépj. De ne várasd a dolgot szerintem mert benned egyre több lesz a kérdés, benne egyre több a válasz.
2023. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!