Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti milyen hajú fiúkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti milyen hajú fiúkat szerettek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami illik az arcához és a személyiségéhez.

Lehet valaki kopasz, ha az áll neki jól. Illik hozzá és az élet stílusához. Meg lehet másnak vállig érő haja, ha szeret vele foglalkozni, karban tartja.

Meg nem hiszem, hogy látatlanba mérvadó, hogy nekem mi tetszik. Abban meg látatlanban még nehezebb segíteni, hogy neked mi állna jól.

2023. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a göndör a kedvencem, de nem a haj a döntő tényező.
2023. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom #1-et. Mindenkinek más a stílusa. Nem mérvadó, hogy kinek mi tetszik, csak az, hogy kinek mi áll jól az arcához, a stílusához.
2023. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
84%
A göndör haj szerintem a legaranyosabb egy srácnál, de támogatom az elsőt nagyon igaza van
2023. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!