Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit szerettek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szerettek jobban? A gyors haladást a kapcsolat elején vagy lassú kimért és finom?

Figyelt kérdés

Pl együttalvással szexel ilyenekkel kapcs?

19f


2019. nov. 13. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lassú, kimért, finom. 18/L
2019. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
hallod még meg kellene ismerni mindkét félnek egymást meg együtt lenni, mi az hogy szexel kapcsoaltban? valakik járhatnak több, mint 1 évig és nem fekszenek le...
2019. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es a mai világban sajnos....
2019. nov. 13. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan ki bírja ki hogy ne feküdjön le azzal aki tetszik neki, vonzódik hozzá, és már kezd bele szeretni.

Persze romantikus amikor mondja a lány hogy rám várt egy évig, két évig, stb. De azt nem lehet könnyű kibírni.

Legalábbis ez az én véleményem, mert én ilyen vagyok. Viszont nem, NEM vagyok ribi.

18L

2019. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 +1
2019. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki tetszik akkor nem csak a fiúnak vannak testi vágyai, nekem 2-3 hét után simán lehet együttalvás és minden más. Én inkább a családdal való megismerkedést tolnám egy kicsit későbbre, mert nekem ez valamiért nagyon kellemetlen.
2019. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!