Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek fel egy lányt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek fel egy lányt a szalagavatóra táncolni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki úgymond kezd bejönni nekem, de nem tud még róla. Nem ismerem közelebbről, sose beszélgettem még vele, a nevét se tudom. Nem az osztálytársam, mert egy évvel kisebb osztályba jár hozzám képest. Nemsokára itt a szalagavató, és szeretném felkérni, hogy táncoljon velem. Kiválasztásakor figyelembe vettem a testmagasságát és testsúlyát is, tehát olyat szemeztem ki, aki elbírnék.

Egyébként arra lettem figyelmes, hogy már egy pár hete szinte minden nap legalább 2x valahol összefutok vele véletlenszerűen a suli területén (folyosón szekrényeknél, ebédlőben, portán, stb.) de csak úgy elmegyünk egymás mellett.

Mit tanácsoltok, hogyan nyissak felé, hogyan kérjem fel táncra úgy, hogy ne érezze letámadásnak?

(A táncon kívül mást nemigen kérnék tőle, hacsak ez nem valami sors fintora akar lenni...)



2023. márc. 9. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Felveszel egy kapucnis pulcsit...


Odamész, és megkérdezed: "Táncoltál valaha az ördöggel sápadt holdfénynél?"


Ha kérdezi, hogy micsoda, vagy, nem, akkor hátrahúzod a kapucnit, és azt mondod: "MOST MEGTEHETED!!" és elkezdesz mániákusan nevetni, Jokerré maszkírozva magad.


Én meglépném. :D

2023. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Na szevasz. Minél előbb! Nem para, ha csak úgy odamész, és megkéred, hogy táncoljon veled a szalagtűzőn vagy szalagavatón. Ha barátnőkkel van, akkor is odamehetsz. Kell tök hozzá, de megéri. Lépd meg minél hamarabb, mert akkor más nyúlja le. Tánc után hívd meg egy italra. Sok sikert!
2023. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves #2. válaszadó!

Szerinted egyébként ciki dolog az, hogy egy jövőre 10.-es lány táncoljon egy 12.-es fiúval?

2023. márc. 9. 19:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia Panni! Táncolnal velem a szalagavatón? A többi már megy utána. Nyíltan világosan kérdezd meg. Ha vége a szalagavatónak vigyél neki egy csokor virágot. Én annak idején kaptam és nagyon jól esett.
2023. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Közösségi szolgálati órákat is kap elvileg az, aki vállalja a táncot. Szerintem megérné.

Köszönöm a tippeket!

2023. márc. 9. 19:11
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van már párod a szalagavatóra? (És ha nem...) Leszel a párom?
2023. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoktál vele találkozni a folyosón, egy mosolygós sziával köszönj neki, mert legalább már azzal is felhívod magadra a figyelmét. A parketten meg odamésze hozzá, "Szia, lenne kedved táncolni velem?" ennyire egyszerű, vagy igen vagy nem.


Azért nem kell túlgondolni a megszólítást, mert kvázi tökmindegy mit mondasz, ha bejössz neki akkor igen, ha nem akkor meg nem.


"Szerinted egyébként ciki dolog az, hogy egy jövőre 10.-es lány táncoljon egy 12.-es fiúval?"

Figyelj, nekem 10.-es fiú létemre van egy végzős barátnőm és tök jól megvagyunk :D

2023. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7. válaszadó

Igazad van, csak az a lényeg, hogy egyszer el kell kezdeni. Volt már rá példa, hogy egy végzős fiúnak egy 10.-es lány volt a párja, úgyhogy végülis...

Csak ezek a véletlenszerű összefutások, ezek olyan dolgok, amiket nem nagyon tudok hova tenni fejben. Miért, hogyan, minek?

2023. márc. 9. 20:45
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
De ez annyit jelent, hogy a folyosón szembesétáltok egymással? Mert az még nem olyan nagy szám. Vagy ettől több szokott lenni?
2023. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
91%

Kezdd azzal, hogy felveszed vele a szemkontaktust és mosolyogsz rá, amikor a látóteredben van. Ezt folytasd akkor is, ha első pár összefutásnál fapofa. Ha grimaszokat kezd vágni, akkor hagyd abba, dobd az ötletet

..

Ha viszont kapsz tőle egy mosolyt, akkor simán szólítsd meg tök nyíltan kb így, hogy: "Szia Peti vagyok. Hogy hívnak?"

Nem baj, ha ez a csajt kicsit összezavarja, ha leáll veled beszélni, akkor következő mondatban folytathatod azzal, hogy szalagavatóra keresel táncpartnert, olyan lánnyal lenne kellemes a felkészülés, aki tetszik neked.

Fontos, hogy nyílt férfiassággal vállald be, hogy igen azért őt szólítod meg ezzel, mert tetszik neked. Egy tetszik az nem nagy kitárulkózás, ép srác simán így érez minden neki szexuálusan vonzó nő iránt.


Ha ez nála nem nyer akkor meg add elő másik csajoknál.

2023. márc. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!