Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akit felkértem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit felkértem a szalagavatóra és azt mondta hogy nem biztos még hogy szeretne táncolni és hogy még átgondolja. Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk hogy fog dönteni, ha még ő sem tudja?
2018. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak táncolni nem szeretne és ez még nem zárja ki azt hogy "van-e nála esélyed" ? :)
2018. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából már nem értem mert két éve már kerülgetjük egymást és amikor már azt hiszem hogy végre lesz valami akkor rá kell jönnöm hogy csak fél lépni vagy nem tudom
2018. dec. 14. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt tegnap, felkértem, azt mondta szóban, hogy átgondolja, majd este nyolc előtt nem sokkal írásba adta, hogy annyira elfoglalt, hogy nem szeretné bevállalni. Próbálkozzak még?
2023. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!