Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Kb féléve elkezdtem beszélgetni egy fiúval. Hamar megtaláltuk a közös hangot, nagyon passzoltunk, csak annyi a baj hogy messze vagyunk egymástól így nem tálkoztunk és nem is lett ebből több.

Egy ideig nem beszéltünk, de most valahogy újra elkezdtünk, és ugyanolyan jó az egész beszélgetés. Sajnáljuk mindketten hogy nem egy helyen vagyunk, pedig úgy lehetne több is, mindketten eltudnánk képzelni egymással amúgy. De így ez nem működőképes mert nem lenne meg a személyes kontakt ami mindkettőnknek elengedhetetlen és távkapcsolatot biztos nem vállalnánk. Igen tudom hogy vannak akik ennek ellenére is belevágnak és működik valahogy, de mi nem szeretnénk így. Tény, hogy később a közeljövőben kb egy év múlva, már én is ott fogok lenni ahol ő, mert ott lesznek a tanulmányaim. Most lehet azt mondja valaki hogy akkor azt az egy évet simán ki lehet bírni, de azért ez nem ilyen egyszerű. Majd akkor úgyis fogunk találkozni és majd alakul, de addig ez nem kivitelezhető.

Meg is beszéltük ezt normálisan korrekten már többször is.

De ahogy ma beszéltünk, megemlítette hogy találkozott egy lánnyal, randiról volt szó. Tudom hogy megbeszéltük nem lehet így semmi, nem fenntartható ilyen távból és benne van az hogy találkozgatunk mással vagy akármi, mert nyilván nem szabunk meg semmit egymásnak, szabadok vagyunk. De mégis valahogy most nekem annyira rosszul esett ez, el is sírtam magam olyan rossz kedvem lett. Kicsit olyan mint valami féltékenység. Pedig rám nagyon nem jellemző ez, ritka ha valaki megfog de az akkor nagyon. És akkor abban a ritka esetben amúgy én nagyon hamar kezdek el kötődni és nagyon érzelmes leszek. Most valahogy ez van most is.

Nem mondtam ezt neki, mit tudna vele kezdeni semmit. Meg amúgysem akarom ha most neki mással alakulgat valami akkor minek járassam le magam.

De olyan rossz érzés ez most. Nem szeretnék így már vele beszélni se. Tudom hogy ebben amúgy semmi baj nincs mert nem vagyunk együtt meg semmi ilyen, normális amit csinál hisz nem várhat rám, még csak nem is találkoztunk sosem, de akkor is rosszul érzem magam és tehetetlen ez a helyzet.

Nem tudom mit csináljak, felejtsem el ne beszéljek vele többet? Veletek volt már hasonló?



2023. márc. 22. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ez csak egy randi volt. Lehet nem is sikerül nekik összejönni, vagy ha sikerül, akkor sem lesznek együtt sokáig. Na meg szerintem jelenleg várj és akkor kezdj majd el vele újra aktívan beszélni, ha már közel lesztek egymáshoz.
2023. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
76%

Mit vársz? Vegyük számba a lehetőségeket.

1. Távkapcsolat. De ezt mondtad, hogy nem szeretnéd.

A 2. Lehetőség pedig, hogy vársz/vártok.

Meg igazából vehetjük 3. lehetőségnek azt is, hogy örökre elfelejted. Ennek sok értelme nincs, mert még a későbbiekben simán összejöhettek. A lehetőséget nem szabad elhalasztani. A 2. Lehetőség a legreálisabb. Te is nyugodtan randizhatsz, amíg rá vársz.

2023. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!