Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Bunkóság/illetlenség becsenget...

Bunkóság/illetlenség becsengetni valahova ismeretlenül, azért hogy megkérdezzem kivel/melyik céggel építtették a házat?

Figyelt kérdés

Sok szép új házat láttam a környékünkön és mi is építkezésen gondolkodunk. A szakemberek felkutatása egy borzalom, sajnos sokszor volt benne részünk ezért elsősorban generálkivitelezőben gondolkodunk aki egy tető alatt rendez mindent.

Mi a véleményetek? Illetlenség informaciót kérni így idegenektől?



2023. jan. 23. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt az dönti el, akihez becsengetsz. Ha annak tartja rád csapja az ajtót, ha nem akkor meg szóba áll veled és elmondja. Próbálkozz, mi bajod lehet? Én elmondanám.
2023. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzám valaki becsenget, szívesen tájékoztatom. Sajnos sok a kókler generál kivitelező... Így vagy nagyon ajánlani fogják a céget, vagy pedig csak szidják.

Nekem csak jó tapasztalataim voltak velük. :)

2023. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor érdemes ilyet csinálni, ha láttad végig a konkrét építkezést, és minden jónak tűnt.

Amúgy egyáltalán nem bunkóság, amennyi kókler van, én szivesen ajánlanék bármelyik "környékszomszédnak" bevált szakit vagy kivitelezőt.

2023. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Peldaként 2 utcára tőlünk egy saroktelken állt egy régi ház.

Onnantól kezdve hogy nekiálltak elbontani, odáig hogy kész van az egész mert az új (mű)gyepet is leterítették, van szép új kerítés is... szóval kész van... szerintem 2, nagyon max 2.5 hónap telt el.

Szóval tudom hogy sok a kókány munka, mert a saját bőrömön is tapasztaltam... ez a kivitelezés, a gyorsaság, a külcsín... valami parádé.

Persze az is igaz, hogy belül nem láttam, de az alaposságot szerintem kívülről is jól fel lehet mérni sok esetben.


Akkor becsengetek ha nem tartjátok ezt illetlennek.

2023. jan. 23. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha valaki megkérdezné.
2023. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy bunkóság lenne. Én nem csapnám rá az ajtót, ha valaki tőlem érdeklődne.
2023. jan. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet először furán néznék az illetőre, de megérteném és szívesen segítenék. Majd légyszi írj, mi lett!
2023. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia! Szombaton megtettem... de nem jártam sikerrel mert egy nagymama vigyázott az unokájára és nem volt otthon a tulaj :)

Hétvégén megint próbálkozok :)

2023. jan. 30. 12:46
 9/9 anonim válasza:
Nem bunkóság, csak vannak emberek akiknek nehezükre esik válaszolni
2023. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!