Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, életetek során eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, életetek során eddig összesen hány fiú próbálkozott nálatok? és milyen érzés, hogy ennyire keresnek S elutasítod? Ez szerintem egy kicsit érdekes kérdés :)

Figyelt kérdés

Itt számít az is hogy hány éves vagy, és vékony vagy, esetleg teltebb alak

Lehet nem is ebbe a kategóriába kéne a kérdés, nem tudom :D


A fiúk oldala is érdekel.


Mennyire nehéz hűségesnek maradni, így hogy ennyien akarnak?


2023. márc. 27. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 akkor viszont fogalmam sincs. Most összeszámoltam, ismerősök közül volt eddig 11 ember. Viszont az utcán leszólításokat és netes irkálásokat nagyon nem számolom, de azokkal együtt szerintem simán 100 felett. 3 és fél éves kapcsolatban vagyok, nem érzem, hogy nehéz lenne hűségesnek lenni. Szeretem a párom, nem érdekelnek más fiúk.

18/l

2023. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Durva. Én nem szeretnék a sorba tartozni.
2023. márc. 28. 07:07
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 szerintem ennek az a módja, ha ismerősöknél rendesen közeledsz. Az online idegeneket nem sokan veszik komolyan, de ha rendesen élőben ismerkedsz úgy jobban felfigyelnek rád.
2023. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát, én nem ismerkedtem soha lányokkal komolyan, az én barátnőmmel véletlen találtunk egymásra egy online közösségi oldalon. Úgy volt hogy én unalomból akartam trollkodni a livejában(hasonló) és aztán ő rám írt és sokáig beszélgettünk minden nap..
2023. márc. 28. 15:56
 15/15 anonim ***** válasza:
többen kértek már tőlem elérhetőséget, képet rólam stb de visszautasítom mivel barátom van
2023. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!