Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, életetek során eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, életetek során eddig összesen hány fiú próbálkozott nálatok? és milyen érzés, hogy ennyire keresnek S elutasítod? Ez szerintem egy kicsit érdekes kérdés :)

Figyelt kérdés

Itt számít az is hogy hány éves vagy, és vékony vagy, esetleg teltebb alak

Lehet nem is ebbe a kategóriába kéne a kérdés, nem tudom :D


A fiúk oldala is érdekel.


Mennyire nehéz hűségesnek maradni, így hogy ennyien akarnak?


2023. márc. 27. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít próbálkozásnak? A facebookon ráírogazás is, meg utcán keszólítgatás is?
2023. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárkinek könnyű hűségesnek lenni, ha szeret valakit, mármint őszinte szerelemmel.
2023. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A netes "udvarlók" is bele számítanak.
2023. márc. 27. 13:52
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 minden! ha egy fiú rá ír egy lányra, akkor csak lehet tudni annyit hogy nyitott lenne "bármire" a csajjal
2023. márc. 27. 13:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok és sztem a netes dolgokkal együtt már bőven 100 felett van a próbálkozók száma. Nem nehéz hűségesnek lenni, már másfél éve van barátom.
2023. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár. Nem olyan rég volt egy forgalmasabb időszak, mikor mindig volt valaki, de engem nem érdekeltek, és végül idegesítőek voltak. Pedig nem vagyok egy szépség, vékony felé hajlok, de nem vagyok fitt. 17L
2023. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"A fiúk oldala is érdekel." Mármint?
2023. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7 bármi, ami a témaval kapcsolatos

Köszi a válaszokat! Ez érdekes

2023. márc. 27. 18:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az engedélykérésekben jelenleg 163 ember van, pedig már direkt nem rakok ki figyelemfelhívó képeket. Állítólag ez nem is sok, egy barátnőmnek 1000 felett van...
2023. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát Én mint srác csak a saját próbálkozásaimról tudok számot adni. Nem nagyon szoktam próbálkozni, csak annál aki tényleg nagyon bejön, ezért nem is sok hasonló szituációban voltam. Tavaly volt egy csaj, viszont ott Ő kezdeményezett nálam (neten). Jól alakult minden, egész nap beszélgettünk, rengeteget flörtöltünk. Eljutottunk odáig, hogy találkozni fogunk. Majd erre a beszélgetésre rá egy héttel összejött valami palival akivel előtte két nappal beszélt először.


Aztán nemrég Én kezdtem el udvarolni egy nálam egy évfolyammal lentebb járó lánynak, de úgy keresztül lett rajtam nézve ahogy az a nagykönyvben meg van írva, szóval inkább lekoptam.


17/F

2023. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!