Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen??...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen?? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Középsulis lány vagyok és egy másik osztályból szinte az összes fiúnak tetszek. Ezt azért merem így kijelenteni mert az összes rengeteg jelet küld és már több hónapja csinálják ezt. Mindig ha tudják keresik a társaságom, valamikor nem mernek rám nézni, van ameik rám mosolygott, mindig összetalálkozik a tekintetünk viszont odajönni nem mernek, és még egy szót sem váltottunk egyikkel sem. Viszont azóta egy pár ember úgymond megtetszett mert jól néznek ki, és én sem merek kezdeményezni.. Viszont az itt a baj hogy nemtudom hogy most meik mit érez irántam vagy kinél kell kezdeményezni vagy mi van. Csak az a legnagyobb gondom hogy idén elmennek a középsuliból de már a tudattól is rosszul vagyok. Szóval nagyon ketyeg az óra. Arra is gondoltam hogy bejelölöm őket,mert én sem merek odamenni. Elhatároztam hogy köszönni fogok valameiknek de még nem mertem.

2023. ápr. 1. 08:26
 1/9 anonim válasza:
93%
Szerintem fogadtak egymással, meIknek leszel meg.
2023. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én majd a nyári szünetben próbálnék meg valamit, mert hamarosan itt az érettségi, nem a legjobb ilyenkor az időzítés. Majd érettségi után jelöld be a tetsző srácot facebookon, aztán szervezz vele egy talit.
2023. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 jó ötlet
2023. ápr. 1. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Tuti hogy csak játszanak veled. Valószínűleg nem akar tőled senki semmit
2023. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Te senkinek ne adjál jeleket, nekik kell egy lány felé nyitni. Csak legyél kedves velük. A saját osztályodból nem tetszel senkinek sem? Ez furcsa. Úgyhogy te ne csinálj semmit sem. Ha valamelyik meg akar veled ismerkedni, fog tenni valamit.
2023. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont adj jeleket, és várd meg, melyiknek lesz bátorsága kezdeményezni.
2023. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 rendben! De milyen jeleket adjak?
2023. ápr. 3. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rájuk, beszélgess a közelükben a barátnőiddel, szemezz velük, stb...
2023. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
56%
Szexet akarnak. Vigyázz magadra.
2023. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!