Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam aki nem igazán kedvel. Viszont mikor elküldtem neki véletlenül egy üzenetet amiben leírtam hogy milyen kinézetű lány tetszik, pont rá illik a leírás, azt meg beszivecskézte. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az üzenetet egy haveromnak akartam továbbítani csak véletlenül neki továbbítottam.
2023. ápr. 18. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül....miért kamuzol egy anonim oldalon.
2023. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

#1

"aki nem igazán kedvel"

Akkor mégis miért akarta volna szándékosan neki küldeni?


Kérdező, manapság a szivezés már nem olyan nagy szám, mondhatni elég gyakori és általános. Kezdi felváltani a likeot. Fiú fiúnak, fiú lánynak, lány fiúnak, lány lánynak, egyszóval nemtől függetlenül mindenki küldi mindenkinek. Ne ezen törd magad, inkább azt döntsd el, szeretnél-e folytatást a lánynál. Ha tudsz valami frappánsat írni neki, még akár jól is végződhet a dolog. De először neked kell tudnod, hogy mit szeretnél tőle. Ha amúgy ő annyira nem izgat téged, akkor számotokra ez a történet ennyi volt. Ne gondold túl.

2023. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban utál téged, akkor nem jelent semmit, csupán balhé nélkül megoldotta a helyzetet.
2023. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Megírjam neki helyetted, hogy amúgy illik rád ez a leírás...?

Linkeld az instáját és megírom.

Ő meg majd eltátogja neked tiktokon az Erasure I love to hate you című számát.

2023. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!