Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ír nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ír nekem ilyeneket, mennyire normális dolog és ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki hónapok óta tetszik, és másfél hete elkezdtünk beszélgetni, úgymond alakulóban vagyunk, kétszer taliztunk is és eddig viszonylag normális volt, bár tény hogy eddig is viselkedett furcsán de a mait nem tudom hova tenni.

Szóval messengeren beszélgettünk és így késő este elkezdett szokásosan viccelődni de nagyon perverz dolgokkal, mint például hogy majd csinál nekem egy gyereket, és nekem az milyen felejthetetlen éjszaka lesz, részletezte hogy miket fogok mondani közben, aztán mondta hogy ja meg se tudnék szólalni mert be fogná a számat és hogy nekem végem lesz. Kérdezte hogy sz*pol? Visszakérdeztem hogy mi? És akkor újra leírta, és odatette még hozzá hogy vagy csak fogsz? Ezt mind úgy hogy hozzáfűzi hogy ugye tudom hogy csak viccel meg jajj ne vegyem már komolyan.

Eddig ilyen szintű dolgokat nem írt nekem, és tud ő normális, kedves is lenni, mert megmutatta azt az arcát is. Barátnőim aztmondják hogy miket engedek én meg neki és hogy miért nem hagyom ott mert ennek nem lesz jó vége, ez már sok és stb. Amiben van igazság de azthiszem még szeretem őt vagy nem tudom és fogalmam sincs mi legyen. Ti mit gondoltok erről, mit tennétek?



2023. ápr. 20. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akar fektetni. Hagyd.
2023. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Az IQ azért látszik...
2023. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet egy ilyen után viccből elküldeném az anyjába, meg szigorúan csak a poén kedvéért letiltanám... Kérlek, hagyd ezt a gyökeret!
2023. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le és felejtsd el. Ilyenekkel ne foglalkozz.
2023. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

1. Lenéz.

2. Ebből következik, hogy nem tisztel.

3. Proli.

4. Csak arra kellenél neki.

5. Elképzelhető, hogy iszik, vagy be volt lőve valamivel.


Az ilyentől nagyon messzire, el.


Te mindenáron valamilyen párra vágysz? Mindegy, hogy ki, milyen, hogy nullába vesz, megaláz, csak legyen.


Dehogy szereted te ezt a tahót! Összekevered az ideálképet a vágyaiddal.

Miközben szembejön veled a valóság, nem akarod tudomásul venni.


Erre ne szokj rá, mert tönkre teszed az egész életedet.


Millió srác van, aki normális! Mindennek eljön az ideje.


Ezt durvannyába küldeni, törölni, tiltani!

2023. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
:)) Jó arc.
2023. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
És amúgy erre a szopolra mit reagáltál? :)
2023. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Az ilyen fajta ficko veszelyes, ha csak ennyi tisztelet van bemne, akkor szabadulj tole, en megnevelnem az agyat ha kezembe kerulne.
2023. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Vagy szulokkel kozosen beszelgess el velr mert ez ijeszto
2023. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett, kérdező?
2023. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!