Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha utcán egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha utcán egy lányt meglátnátok. Megállítanátok, mondjuk valamilyen okkal?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 18:48
1 2
 11/18 KriszATüzes válasza:
100%
elég bátortalan vagyok, de vannak olyan esetek amikor egy nagyon szimpatikusnak tűnő hölgyet látok s megjön a bátorságom
2023. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a hetes buszon szemeztem egy csinos lánnyal, szinte végig mosolygott, jól szórakozott rajtam, hogy nézem, aztán a Keletinél együtt szálltunk le és megszólítottam. Megkérdeztem megadná-e a számát, de kedvesen elutasított, hogy egy hete gyűrűs menyasszony, de köszöni, jólesett neki az érdeklődés. :) Egy másikkal a metrón szemeztem, meghívtam egy kávéra, beszélgettünk egy órát. Hazafelé a vonaton egy másik lánnyal utaztam egy fülkében, de el volt foglalva valamivel. Viszont telefonon ecseteltem haveromnak a kávés kalandomat, mire a lány elkezdett nevetni velem szemben (amikor letettem a telefont) és mondta, hogy érdekes volt hallgatni, hogy a pasik hogyan tárgyalják ki a kalandjaikat és közölte, hogy amúgy ő szolgált ki bennünket a kávézóban. :) Ciki volt, hogy nem ismertem meg, de mentségemre szolgáljon, hogy nem őt figyeltem. :)
2023. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább követni szoktam lányokat. Izgalmas.
2023. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

#13

Gondolom milyen izgalmas lehet a lányoknak is, hogy egy vén szatír követi őket. Bár, legtöbben szerintem észre se vennék, ha követné őket bárki, mert zenét hallgatnak, vagy nyomkodják a telót, nem vesznek tudomást a külvilágról.

2023. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
14: Hát na, vén szatír nem vagyok, de huszonéves, és marhára csípem a tizenéveseket. Főleg, mikor buszon nincs hely, és érezhetem minden egyes centijüket.... MmM...
2023. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
Inkább egy csinos fiatalasszont...
2023. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#16

Jó bögyösset!

2023. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 veterán vas ***** válasza:

Fúúúú, akkor én valami furcsa és különleges helyzetben vagyok, ugyanis naponta nagyon sok lányt látok az utcán.

Tényleg most akkor mindet meg kellett volna szólítanom? 🤣

2023. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!