Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy a fiú a 3....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a fiú a 3. talin egy moziban szeretne lefeküdni velem először?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk együtt se és én szűz vagyok

2023. ápr. 27. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Moziban alapból fura ilyet csinálni, de ráadásul a 3. randin? Úgy, hogy te még szűz vagy??? Életed egyik legrosszabb élménye lehet, de te tudod...
2023. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Akkor valami szexfilre üljetek, vagyis feküdjetek be
2023. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 gergelice16 ***** válasza:
90%
Egy ilyen sráccal alapból nem éri meg járni se... Olyan embert válassz, akit tényleg akarsz, és ne olyat, aki rád erőlteti. Ez egy komoly döntés, semmiképp se siesd el, akkor se, ha úgy érzed, ezzel ártasz a kapcsolatnak (amiben ezt érzed, abból biztosan érdemes kiszállni)
2023. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Nagy valószínűséggel rossz élmény lesz!
2023. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 1Léna ***** válasza:
100%

Nem. Nem normális. Ez megalázó. A személyedet sértő.

Ennél sokkal, de sokkal értékesebb vagy. Sokkal nagyobb szeretetet érdemelsz.

2023. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
nagyon normális.
2023. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
4%

szia, mozi nem a legjobb hely, de ne utasítsd el a szándékot, mert megbánthatod vele nagyon csúnyán és nem lesz kedve veled lenni. Inkább ajánlj fel neki egy jó helyet ahol nincs senki és kettesben tudjátok csinálni. Házatoknál ha a szüleitem nincsenek otthon, vagy barátoknál másik szobába este iszogatva, de mosdót nem ajánlom mert az szűk helyen van és nem fogjátok élvezni.

Fontos, ne akarj kihátrálni a gondolattól, egyszer mindenki elveszti, és ő neki boldogságot tudsz okozni ezzel nagyon ha igazán szeretitek egymást és lefeküdtök. Én az elsőt tavaly Szlovákiában csináltam meg barátok előtt.

2023. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem
2023. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!