Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komolynak szánt kapcsolatn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komolynak szánt kapcsolatnál mennyi idő után "normális" lefeküdni?

Figyelt kérdés
Szerintem 1 hónap legalább.
2022. márc. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Több.
2022. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha még szűz vagy, bármennyi, ha már nem, akkor is több, mint egy hónap. Szerintem.
2022. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nincs szabàly. Nálunk az első tali után már volt szex, 2 éve vagyunk együtt.

És ismerek olyat, akik 4 hónap után feküdtek le egymással, pár hétre rá szakítottak.

2022. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez sok mindentől függ. Hány évesek vagytok, van-e tapasztalatotok. Nekem első kapcsolatomban 16 évesen 1 hónap után volt szex. Nem bántam meg, mert a lány már tapasztalt volt, így nem is kellett semmitől tartanom, és a kellő bizalom is megvolt hozzá. Most, a második kapcsolatomban egy szűz lánnyal jöttem össze. Vele több, mint 4 hónap után se volt még szex (bár ez már nem sokáig van így), de úgy gondolom, ez is teljesen rendben van. Akkor normális, amikor te úgy érzed. Nem kell azért várni, mert a társadalom azt várja el, és nem is kell azért lefeküdni a másikkal, mert ő erőlteti. Amikor meg van köztetek a kellő bizalom, akkor normális
2022. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen kérdèseknek semmi értelme. Minden ember más , mindenkinek más fér bele.
2022. márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy év után feküdzünk le, most 3 éve vagyunk együtt.
2022. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan , hogy mikor lenne már "normális" lefeküdni a másikkal. Rajtatok múlik , hogy mikor érzitek normálisnak , és amúgy egy kapcsolat úgy is lehet komoly/komolynak szánt ha elég hamar lefeküdtök egymással.
2022. márc. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!