Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki 2 napja nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki 2 napja nem válaszol, nem nézte meg az üzeneteim, és nagyon aggódom érte. Ezelőtt mindig válaszolt, most nem, és volt olyan, mikor elérhető volt, de nem nézte meg az üzeneteim. Miért lehet ez? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem nagyon tetszik, és én is tetszem neki. Tegnapelőttig minden rendben volt, nagyon aranyos volt, és beszélgettünk Messengeren, pontosabban, irogattunk. A lényeg az, hogy egyszer elment, és nem volt elérhető azóta, így nem látta egy üzenetem sem, és nagyon aggódom érte. Nem volt semmi veszekedés, semmi ilyesmi nem volt köztünk, és nem értem miért nem válaszol.


Kérem, aki tud bárhogyan segíteni, tanácsot adni, vagy bármi, segítsen


2023. máj. 10. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vagy ghosting vagy valami komolyabb probléma lehet a háttérben. Személyesen nem szoktál vele találkozni ill. beszélni?
2023. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha közelebbi baráti viszonyban vagy vele akár fel is hívhatod, hogy mi történt. Amúgy ha pl suliból ismerősöd bent nem találkozol vele?
2023. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem most érettségizik?
2023. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nonameboi ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak sok a dolga, és pl. az anyja vagy a legjobb barátjának az üzeneteit nézi meg ha van egy kis ideje. Beszélj vele élöben!
2023. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
“First time?”
2023. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Lehet szimplán leszar.
2023. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet, de szerintem csak akkor aggódj, ha màr egy hete nem írt.
2023. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Továbblépett, fogadd el
2023. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!