Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem nézi meg az üzenetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi meg az üzenetem, miért nem válaszol a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, akivel időnként beszélgetünk messengeren.

Tök jól elvagyunk, hülyéskedünk,beszélgetünk.

Nekem ő nagyon szimpatikus és igazából nagyon tetszik is, abban nem vagyok biztos, hogy ez nála is így van e, de vannak biztató jelek.

(A suliban sokszor összetalálkozik a tekintetünk, sokat mosolyog rám, kisebb kacérkodások, stb)

A lényeg, hogy tegnap beszélgettünk, aztán az utolsó üzenetemet meg se nézte.

Egyébként is van egy ilyen fura szokása, hogy válaszol aztán eltűnik messengerről, de lehet, hogy a messenger mutatja össze vissza, nem tudom.

Ha egy lány így beszélget egy fiúval, hogy néha nem nézi meg, nem válaszol, stb, akkor az rosszat jelent?

Érdekelne a véleményetek.



2021. okt. 24. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak valami dolga akadt. Ne stresszelj
2021. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Valszeg csiphet mint haverját de semmi komolyat nem akar veled kezdeni
2021. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem nézi meg, mert dolga van. Akkor kezdj aggódni, ha már napok óta nem nézi meg.
2021. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
42%
0-24 be legyen elérhető vagy mi? Bármi dolga lehet.
2021. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem ér a sor végére, másoknak válaszol akik érdekesebbek, neked meg akkor amikor azok nem válaszolnak neki!


Nekem is volt pár ilyen csaj már akik az istennek se mondtak volna nemet, de folyamatosan halogatták azt hogy mikor ehetnénk együtt valahol, vagy találkozhatnánk stb.

Mintha a nem valami káromkodás lenne vagy tiltott szó.

"Majd ekkor akkor, meg most nemjó tegyük át stb."


Azóta úgy vagyok vele, hogy megkérdezem kétszer, aztán hagyom a francba, akinek fontos majd keres (csak akkor már én fogok nemet mondani).


Érdekesmód vannak olyan lányok is akiknek bármikor jó, bárhol, még szép, hogy azok mindíg is előnyben lesznek!

2021. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennek több változata van:

-Ugye lehet csak havernak tart, ezért nem ír vissza mert nem tart annyira fontosnak.

-Lehet tényleg elfoglalt, ezért nem ír.

-De az is lehet, hogy épphogy bejössz neki, és ezzel húzza az agyad, hogy kéreti magát, meg nem válaszol.

Egyébként ilyet még én is szoktam srácként csinálni, hogy nem válaszolok egyből, van hogy az utolsóra már csak másnap írok vissza, ezzel egyrészt biztosítom, hogy következő napra is legyen téma, folytathatjuk ahol abbahagytuk, meg legalább látja, hogy nem érek rá egész nap. Ha olyan vagy mint a Buksi kutya, hogy egyből ott vagy ha füttyentenek, egy idő után rád fognak unni.

2021. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

A fenti válaszok mind rosszak.

Játszik veled, kíváncsi meddig mehet el. Esetleg kihasznál téged, és te meg szívességeket teszel neki.

Esetleg téged tart a legjobb meleg barátjának is.

Találj valaki dögösebbet nála, és egyből kelleni fogsz neki. (mondjuk miért választanád utána mégis őt? 😄)

2021. okt. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!