Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középsulis lányok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsulis lányok, hogy fogadnátok hogyha egy osztálytársatok rátok írna kora reggel hogy boldog névnapot, szülinapot vagy hasonlót?

Figyelt kérdés

Nem beszéltek rendszeresen minden nap, de azért néha beszélgettek órák előtt vagy valami. Akkor is ilyen sablon dolgokat hogy milyen lett a dogád, milyen óra lesz, éppen mi történt a suliban stb.

Holnap lesz a névnapja a lánynak és ha ráírnák hogy boldog névnapot akkor szerintetek mit gondolna? Suliban nem tudom neki mondani mert már vizsgáztunk és vége.

Azért lenne tőlem fura mert ilyen zárkózott srác vagyok, senkivel nem beszélek magamtól.


2023. máj. 14. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen fogadnam ,egy kedves gesztus lenne
2023. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha van már barátod?
2023. máj. 14. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal meg nem csinaltal semmi roszat
2023. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy szülinapi, névnapi vagy akármilyen köszöntés még nem számít lánykérésnek 😂 Nyugodtan mondjad neki, rosszul tuti nem fog elsülni.
2023. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekelne, ha nem vagyunk jó barátok.
2023. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem jó kezdet, én anno csak egy sima sziá-val kezdtem, és nagyon szar szövegekkel mégis megismertük egymást kicsit, persze késöbb kiderült, hogy nem vagyok az esete, de barátok lehettünk volna, csak nekem nem volt ahhoz idegrendszerem már.
2023. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki és jól is esne.
2023. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen üzenetbe nem szabad többet belelátni. Kedves gesztus, biztosan örülne neki.
2023. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!