Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szerencsére az eset nem velem történt meg,mert én képtelen lennék ilyeneket csinálni hiszen nem tartom etikusnak ezt a fajta viselkedést.A heten voltunk kirándulni az osztállyal.16 évesek vagyunk.Katonai kiállítás volt a reptéren és rengeteg idősebb, fiatalabb katona és egyéb szakember jelen volt.Adott egy 45 éves katona és egy 16 éves lány.A lány láthatóan flörtölt a férfival pedig soha nem látta még csak ott ahogy a többiek is.Olyanokat kérdezett tőle,hogy az házassági gyűrű e a férfi kezén,nincsen melege a ruhában,házas e,van e gyereke,adjon már neki rágót és fertőtlenítőt (ezek a férfi tulajdonai voltak) és egyéb kérdéseket tett fel neki amíg a többiek nézelődtek.A férfi láthatóan élvezte a figyelmet,mert sokat foglalkozott vele és együtt mentek jöttek,megjegyezte a ruházatát milyen csinos és, hogy a katonák majd nagyon nézni fogják őt.Egyébként biciklis naci és egy félvállaa felső volt rajta szvl nem volt ribis.Aztán a másik ilyen eset egy 26 éves férfival történt.Ott nyíltan meg lett kérdezve,hogy van e csaja és hogyan hívják stb.Az a férfi is örömmel beszélgetett vele.A csajt én egyáltalán nem ribisnek ismertem meg mivel a suliban jó tanuló,nem öltözködik úgy és nem viselkedik soha a suliban úgy.Az iskolában egy úri hölgy kb.Nem kiabál,szépen ül,nem beszél csúnyán és értelmes felfogása is van.A korához képest tényleg én érettnek gondolom.Nem volt ribis ez a viselkedés?A férfiak miért flörtöltek vele?

2023. jún. 2. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nem már fegyverellenőrzésre hívták őket....
2023. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2023. jún. 2. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a lányt, az a lényeg.
2023. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kamu-e vagy csak, mert nagyon fiatal vagy, vagy nagyon naiv, de a világ sajnos vagy nem sajnos ilyen.


Fiatal lány gondolom jól néz ki és tudja is magáról. A férfiaknak meg ez bejön. Ébredezik benne a szexualitás. Hidd el sokkal több csaj is megtette volna ezt csak nem mindenkinek van annyi önbizalma.


Felnőtt fejjel ez a viselkedés egyébként baromi gáz. Egyrészt magukban gázosnak tartják a kiscsajt és pontosan tudják mennyire naiv és mennyire könnyű lenne megdönteni.


Másrészt felnőttként etikátlan adni alá a lovat és nem leállítani. Harmadrészt meg undorító ha a másiknak van párja.


Amúgy nem rosszból de katonákról sok jót (tisztelet a kivételnek) viselkedés szempontjából nem sok jót hallottam.


Szóval lehet rá mondani, hogy ribis, valami otthon sztem az ilyen lányoknál nem okés, komplexus gyerekkorból vagy valami. De sok ilyen van.

2023. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ribis akkor lenne, ha a csávó előtt levetkőzne, direkt rámenne, miközben tudja, hogy felesége van és hasonlók.
2023. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudja hogy felesége van hiszen gyűrűje van.
2023. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!