Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ijesztő, mikor egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ijesztő, mikor egy srác olyanra emlékszik rólam, amire én magam már szinte nem?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy kép, ahol leírtam, hogy július 14-én volt az első csókom, és egész egyszerűen, július 14-én rákérdezett, hogy milyen volt, nem is értettem, miről van szó (Már vagy fél éve raktam ki ezt a képet).


Aztán mondta, hogy az első csók... És ledöbbentem, hogy tud valaki ilyen dolgokat fejben tartani?


2023. jún. 8. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elgondolkodtató...
2023. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2023. jún. 8. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy ő tudja, és te nem?

Mintha őt jobban érdekelné, vagy ő sokkal precízebb, figyelmesebb, semmint te.

Messzire vezetne ez a gondolatmenet... lehet, ezt kellene végiggondolni

2023. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztőnek nem mondanám, ha valaki okos és figyelmes.
2023. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinten lehet max ijesztő, hogy te magad nem tudod nagyjából miket mondasz el neki mert feledékenyvagy
2023. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd ilyesztőnek. Ne félj tőle. Én pl nulla vagyok kommunikációban, nem tudok fenntartani egy beszélgetést, még akkor sem, ha nagyon akarok valakivel, mondjuk egy lánnyal akit kedvelek. Helyette inkább megjegyzek ilyen dolgokat, szinte kényszeresen, és nem azért, mert egy creep vag,ok, hanem mert figyelmes akarok lenni.


Nem tudom a teljes sztorid, de próbálj meg beszélni vele te is, és ne erről, hanem ami épp eszedbejut. Az időjárásról, a kajáról, munkárók, a tüzifáról, minegy. Meglátod, hogy hogy fog reagálni, és abból, hogy tetszel-e neki vagy sem

2023. aug. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!