Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nyomulásnak számít? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nyomulásnak számít? Vagy inkább hagyjam, mert tuti, hogy így akar lekoptatni?

Figyelt kérdés
Még pár nappal ezelőtt váltottam egy-ket üzenetet egy lánnyal, és mondta hogy majd találkozni fogunk. Én vissza írtam még, de még meg se nézte, amit válaszoltam. Megkérdezném még tőle, hogy mikor szeretne talizni, de nem akaor nyomulni. Még annyit, hogy nem láttam elérhetőnek, de ez szerintem amiatt is lehet simán, mert kikapcsolza vagy engem korlátozott. Szerintetek?

2023. jún. 24. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ráírhatsz nyugodtan, és megbeszélihetitek a talit. Ez nég nem nyomulás. De ha esetleg nem válaszol arra sem, vagy nem akar talizni, akkor hagyd a g.cibe :)
2023. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Várj, ameddig válaszol, ne legyél needy.
2023. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nem akarok needy lenni sem, de szerintem ez még nem az. Akkor lennék needy, ha 1 napot nem tudnek kivárni, azert egy napot már bőven kivártam, de már kettőt is, sőt.
2023. jún. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!