Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi számít nektek nyomulá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi számít nektek nyomulásnak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

hát lányokkal ellentétben a fiúknál nagyon kevés dolog sztem ami nyomulás, max ha nem tetszik és szó szerint a nyakadban van és erőlteti, na az

19/F

2015. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl ki nem állhatom ha egy olyan lány dörgölőzik hozzám aki nem tetszik. De az a poén hogy neki van is pasija úgyhogy elég izé a csaj :D 19/F
2015. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy srácnak tetszik egy lány, akkor nem igazán van olyan hogy nyomulás. Ha nem tetszik a lány, na az irritál.


Egyébként inkább arra figyelj, hogy ha esetleg összejössz egy fiúval, ne lógj rajta túlságosan. Én, és szerintem minden srác, nagyon nem szeretem ha a barátnőm azonnal féltékeny amint más lánnyal találkozom vagy beszélgetek (sok lány barátom van, de nem akarok tőlük többet), vagy ha mondjuk nem írok egy napig és nem hívom, akkor nem szeretem ha kiakad. Van életünk a barátnőnkön kívül is, ahogy nektek is van a pasitokon kívül. 18/f

2015. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor semmi. ha sok picit, hát legyen, tudom kezelni. ha nem tetszik... azt is tudom kezelni. aki férfi, az tudja kezelni az ilyet. rémes itt olvasni mikor a lányok azt hiszik hogy egy szia, vagy fb-on egy mizu már nyomulás. nyugodtan. fiatalok vagyunk.
2015. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!