Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Miért csinálják, hogy órákig, napokig nem válaszolnak vissza? Hallottam olyanról aki szerint ez “menő”, de sokszor azt mondják szimplán nem érdeklem őket.

De mi van akkor, ha megnézte az üzenetem és 2 napja se híre se hamva?


17\L



2023. jún. 30. 23:32
 1/6 anonim válasza:
100%

Hat nem hiszem, hogy te lennel neki a vilag kozeppontja ezek szerint.


Erre meg "elfoglalt vagyok" kifogas sincs hacsak nem sakkversenyen van.

2023. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy erre azért nem olyan nehéz rájönni.

Ha érdekled a pasit, akkor keresni fog és nem pedig ignorálni.

Ez még régen is így volt, nem hogy a mai világban, amikor még szarni se megy ki úgy senki, hogy ne lenne a kezében a telefon, és már csak a szorulás közbeni unalmában is odapötyöghetne vmit, de nem teszi.

Olyat keress, akit érdekelsz, akinek fontos vagy. Lesz ilyen, nyugi.

2023. júl. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy taktikázik, vagy tényleg nem érdekled.
2023. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hungarikum_202 ***** válasza:
85%
Ez nemtől független, sőt.
2023. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pletykacica13 válasza:
Én se értem soha
2023. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%
Nekem van egy fiu baratom, aki mesélte, hogy az egyik osztálytársa szerint van egy taktika ami elvileg minden lánynál bejön. Ez pedig az, hogy egy ideig nagyon sokat beszél egy lánnyal, majd ignorálja és nem ír neki. Mivel ezek után szerinte a lány jobban fog vágyakozni rá, és jobban fogja megbecsulni, amikor majd vissza ir neki. Ugyhogy szerintem ezt pár fiu okos ötletnek gondolja. BTW A baratom osztálytarsának nyilván még soha nem volt baratnoje ;)
2023. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!