Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra akarja kezdeni velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra akarja kezdeni velem miután szakított ?

Figyelt kérdés

Elég sok ideig voltunk együtt barátnőmmel, majdnem 4 év, viszont egyik pillanatról a másikra szakított kb. 2 hete. Közben megtudtam, hogy szakításunk után írogatott egy palival, akivel találkozót is lebeszéltek már, de végül a pali nem írt már neki vissza.

Most újra érdeklődik irántam, megtudta, hogy lefeküdtem egy nővel buliba, amit nagyon megbántam.. és szégyellek, de nagyon sok bennem a fájdalom, úgy éreztem bosszút akarok állni, mellesleg ittas is voltam keményen, de egyáltalán nem esett jól, félbe is maradt.

Azóta mióta megtudta számon kért engem, hogy nekem ennyit jelentett ez a 4 év és már mással vagyok, és nem tudja, hogy ezek után, hogyan is tudná velem újrakezdeni…



2023. júl. 9. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ami a múltban problémám volt az ezután is probléma lesz ami nem megy azt nem kell erőltetni rengeteg pasi meg csaj van még a világon ha most ebbe belemész akkor úgy is szakítani fogtok hamarosan ennek így semmi értelme nincsen keress él egy másik lányt vagy fiút vagy mindkettőt, de NE őt!
2023. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
"Azóta mióta megtudta számon kért engem" - Kérd te is számon őt a másik srác miatt, mert a vak is látja, hogy mi miatt történt a szakítás.
2023. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Le kell pattintani a francba.

Előbb-utóbb újra szakítani fog, mert talál magának egy másikat, akivel írogathat. Nem kell ezt ennyire mellre szívni.

2023. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nállam ez offos. Mellesleg, hogy lefeküdtèl mással, semmi köze hozzá. Az írásodból az jön le, hogx nem voltál kapcsolatban, nem csaltad meg. Innentől kezdve ő èrezze roszul magát, ne te.
2023. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Igen, szerintem is felejtős. Elég nagy képmutatás tőle, hogy számonkért egy szakítás után, részegen történt búfelejtő dugást, amikor ő szakított 4 év után látszólag minden ok nélkül. 😂

Nem jött össze a kis netes pasija, persze, hogy megpróbálta visszakuncsorogni magát...

2023. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!