Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A pasimmal nem jo, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal nem jo, mert elhanyagol, nelkule megrosszabb. Sokat veszekedtunk emiatt, szakitottunk is mar de nem jo nelkule. Mit tegyek? Engedjem el vagy probaljuk meg ujra kezdeni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet akkor engedd el . Más pasit keresel. Ha nem a szeretetről szól a dolog , és már hanyagolásról akkor bőven szakits vele. Ennyit tudtam. Neked lelki társra vagy legjobb barátnőre van szükséged szerintem akivel -beszélgehetsz elvagytok. 19F . Remélem választ jót mondtam
2018. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Szexeljetek. A szex megoldja minden bajotokat.
2018. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van, ne hanyagoljátok el egymást.
2018. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, jöjjetek megint össze, hogy megint elhanyagolhasson. Csak mert neked nem jó egyedül. Szegény
2018. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el
2018. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne szenvedj miatta hónapokat/éveket, ha elengeded, akkor utána pár hónap és helyre rázódsz, így viszont ki tudja meddig fogja még keseríteni az életedet.

Saját tapasztalat!

2018. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!