Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fesztiválon így odajön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fesztiválon így odajön egy csaj mit jelent?

Figyelt kérdés

Ha pl. Random oda jön egy csaj, cigit vagy gyújtót kérni és még ott is marad egy ideig az jelenthet a részéről kezdeményezést?

Vagy ez inkább csak amolyan kihasználás?


Mert láttam egy ilyen esetet ami pl azzal végződött hogy ment szopni a lány. Szóval nem tudom, ha hozzám jönnek oda mit kéne reagálnom (nyílván adok tüzet vagy ilyesmit), mert jöttek már.



2023. júl. 22. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, te akarsz e valamit.
2023. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze akarok, bármi lehet belőle
2023. júl. 22. 16:19
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Akkor viheted, az ilyen fesztiválokon lévők +90 %-a ribizli.

Csak alkoholmennyiség kérdése a dolog.

2023. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na jó de hogy kell kivitelezni az elvivés részét. Mondom neki hogy gyere menjünk arréb?
2023. júl. 22. 16:26
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Meghívod egy-két sörre vagy bármire, mentek-mentek, és amikor egy viszonylag nyugis helyre értek, már tudni fogod, ha benne van.
2023. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi, még a kivitelezést gyakorolnom kell. De csak elsőnek nehéz biztos
2023. júl. 22. 16:46
 7/16 A kérdező kommentje:
Meg az viszonylag jó, hogy lányok környékeznek meg nem kell odamennem. Csak még a helyzet nagyon szokatlan nekem és nem tudom belőle kihozni a maxot
2023. júl. 22. 16:51
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
gumi mindig legyen nálad
2023. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Véletlen nem megy oda , unatkozik kiváncsi mit reagálsz kalandvágyó, vagy be van állva és akkor az eszük elmegy . Szex csak frissen lemosakodva oke , izzadtan kimerülten gusztustalan . Húgy brészag stb tud pár rossz emléket okozni . Ne akarj biztos kapcsolatra menni de ez sincs kizárva, ilyen helyeken a hangulat és a merészség felfokozódik.
2023. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha ott is marad, az utalhat arra, hogy tetszel neki, szóval egy italra meghívást megér a dolog a folytatás reményében.
2023. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!