Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cuccot vegyek fel a...

Milyen cuccot vegyek fel a SZIN-re? Nem vagyok egy fesztiválozós-koncertre járós típus. Csaj vagyok, nagyjából mindent felvehetek, de tanácstalan vagyok. Még sosem voltam ilyen helyen.

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bármilyen színű mintás pólót v topot felvehetsz. attól még, h koncert, nem muszáj rögtön feketébe bújni. én mondjuk a helyedben kéket vennék (nem tudom, miért:))
2009. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. aug. 1. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy top a legjobb, rövidgatyával és valami cipő amit nem sajnálsz, ha széttaposnak és tiszta sár lesz. Sokan gumicsizmát vesznek, jó találmány fesztiválozáshoz. :)
2009. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D kösz szépen!
2009. aug. 1. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

top, farmer, sportcipő ami nem baj ha poros lesz. Ne papucs legyen, meg minden féle tipegős magassarkú( mert ezekre is van rendszeresen példa). Az sem baj hogy ha hozol magaddal fürdőruhát, lehet medencézni, meg szokott lenni ilyen habos móka is. hozzál valami pulcsit vagy hosszú ujjút, mert a Tisza mellett éjszakára lehül a levegő és fázni fogsz. Aztán szerintem az övtáska a legjobb megoldás ilyen helyre, azt nem lopják el, nem pakolják ki stb, mégis pénz, telefon, rágó, kulcs belefér. Ha a ruhád alá veszed a fürdőruhát meg is van oldva hogy azt hova tedd, gyorsan megszárad és öltözhetsz fel, de van ilyen táskamegőrző is ha mégis hozol hátizsákot a vizes cuccnak. :D De koncertezni mindenképp az övtéska


jó szórakozást, a SZINen találkozunk ;)

2009. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat! akkor ott találkozunk :D!
2009. aug. 2. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!