Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek hogy megcsalták vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy eléggé úgymond húzós szituációba keveredtem ugyanis a baráti társaságomból az egyik barátnőmet(L) megycsalta a barátja(P) egy másik barátnőmmel(K).

,,L" és ,,P" összevesztek kb 5 hónapja mikor ez történt. ,,P" ránk írt, hogy esetleg nincs-e kedvünk átmenni hozzá inni mert eléggé lehangolt volt. Én nem tudtam menni mert aznap dolgoztam de ,,K" átment és utánna nem tudtam mi történt hiába kérdeztem.

De néhány napja ,,L" és ,,P" kibékültek ezért ,,K" felkeresett hogy elmondja a történteket és szegényt nagyon megsajnáltam mert nem az ő hibája volt. ,,K"-ról tudni kell hogy még szűz volt és még csókolózni sem csókolózott senkivel ráadásul elég rosszul bírja az alkoholt ezért hittem neki amikor azt mondta részeg volt. Azóta senki nem mondott senkinek semmit és egyre rosszabbul érzem magam amikor nézem hogy ,,K" majd elsírja magát amikor együtt vagyunk és nézi ,,L" és ,,P" ,,boldogságát".

Az a hejzet hogy ,,L" is megcsalta ,,P"-t de ő ezt nem tudja, ezért nagyon elgondolkodtam hogy kitálalok de nem akarok senkinek sem rosszat ezért nem tudom mit tegyek.


2023. júl. 25. 15:50
 1/9 anonim válasza:
95%
gyökér az összes
2023. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj. Borítsd fel az asztalt, menjen a rákendról. Legalább mindenki megkapja azt, ami jár.
2023. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Annyira gubancos az egész, hogy kár csavarni még egyet a dolgon. Hagyd az egeszet.
2023. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha jót akarsz magadnak akkor hallgass mint a sír. Nem jo beleavatkozni az ilyesmikbe.
2023. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem voltak egyutt, akkor nem szamjt megcsalasnak.

Masreszt Knak megis fontos lehetett az az ejszaka - hat meg a szemely - ha szarul esik neki a boldogsaguk.


Ezt tenyleg le kell ulni es megbeszelni, mert tonkre megy a baratsag is. Bar mar lehet koztuk tonkre is ment.

2023. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Szóval L és P szarrácsalja egymást és még szegény K-t kellene sajnálni, amiért megrakatta magát az egyik barátnője barátjával, aki ezután nem hagyta ott a barátnőjét miatta. Hát szerintem ne nagyon mutatkozz ezekkel az emberekkel, egyik gázabb, mint a másik.
2023. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá, oldják meg maguk.
2023. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe az egészet, hülyék.
2023. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Igazából valahogy meg kellene tiltani a tiniknek, hogy egyáltalán egymással is párkapcsolatba kerüljenek, nemhogy szexeljenek. Szörnyű az egész.
2023. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!