Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy valaki letörölte az összes képét?

Figyelt kérdés
Egy elég népszerű csajról van szó. Legutóbbi képei között volt egy melltartós. Lehet ez az oka?
2023. aug. 5. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csajok néha tolnak ilyent ha nehéz időszakuk van.


Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, jópár lány csinált ilyent az én körömben is, és amikor rákérdeztem, hogy why akkor csak annyit tudtak mondani, hogy "csak, és majd újult erővel térek vissza".


Útólag kiderült, hogy mindegyiknek volt akkoriban valami nagyobb parája, szóval én erre asszociálnék.


De lehet, hogy csak megunta a social media-t (nem valószínű)

2023. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy beszeljenek róla. Semmi oka nincs, de téged is behúzott a csőbe, mert máris rajta gondolkodsz.
2023. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hogy mindenki vele foglalkozzon.
2023. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!