Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy élvezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy élvezni tudjam a bulit és ne figyeljek rá?

Figyelt kérdés

Suli előtt egy nappal mindig van egy buli, ahol ott az egész suli.

Pár hónapja véget ért egy párkapcsolatom, ami nagyon durván padlóra küldött, doki stb. Mikor legutóbb voltunk így egy buliban, és láttam milyen jól elvan, halálra ittam magam, és társai. Azóta eltelt egy kis idő, hálisten egész nyáron nem láttam, de most félek.

A buliba szeretnék elmenni és mondják is hogy ilyen miatt hülyeség lenne kihagyni de mégis félek hogy mi lesz ha ott leszünk. Megint folyton őt fogom figyelni, meg az új csávóját? Hogy megint sírva fogok hazamenni mert fizikai fájdalom van a szívemben. Gyógyszert nem feltétlen szeretnék bevenni mert akkor visszaesnék a gyógyszerfüggőségbe, és hazavágnám az eddigi terápiámat.



2023. aug. 10. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Akkor ezt most hagyd ki. Nem maradsz ki semmi pótolhatatlanból.

Az egészséged fontosabb.

2023. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak engem aggaszt az, hogy ez Tini párkapcsolatokba került ki és ebből sejtem, hogy a suli egy gimnázium?
2023. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Vagy vegyél erőt magadon és ne nézd a többi embert, vagy ne menj el.
2023. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es, miért is aggaszt ez? Nem elég felnőttes?
2023. aug. 11. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!