Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem tudom, hogy ez fordítva is igy van. Milyen jelekre figyeljek?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk és nagyon jó barátok vagyunk és nagyon tetszik nekem, de nem tudja rólam hogy meleg vagyok. De lehet, hogy az érzés kölcsönös. Vagy csak én képzelem be magamnak az egészet, de nem merem elmondani neki az érzéseim, mert félek, hogy ő nem érez irántam semmit és ellök magától és azt nem bírnám ki.

Esetleg valami tanács, hogy mire figyeljek. Milyen jelekre, hogy tetszem-e neki?


Előre is köszi.


16f


2019. aug. 1. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok hombár, de nehéz dolgod lesz az tuti.

Hozd fel neki, hogy menjetek egymásgoz át stb. ebben a melegben lekerülnek ruhák és a jól ismert közös verés.

Stb.... innen már nem kell fogni a kezedet.

2019. aug. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Èn azt tanácsolom neked hogy...

Mikor ketten vagytok olyan dolgokat kèrdezz, vagy mondj neki amik fèlre èrthetőek szèpen lassan tapogatózz ès figyeld a reakcióját ha zavarba jön vagy nehezen válaszol akkor lehet valami 19/f

2019. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagy_medve válasza:

ezzel kapcsán egyyet kell hogy értsek ! valami ott alvos buli .. esetleg .. ha ketten vagytok egyy szöbában akkor kérdezz tőlle dolgokat .. olyanokat ! ha zavarba jön ...

akkor tudni fogod ..



üdv. egy meleg 21f

2019. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!