Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez természetes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez természetes, mégis félek az első benyomásáról. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerkedem egy lánnyal. Nagyon más, mint a többi, tényleg. Nem is magyarázkodom, nem ez a fő témája a kérdésemnek. Találkoztunk is már, nem egyszer. Messze lakik.

Nincs kimondva, de már lassan úgy viselkedünk mintha együtt lennénk. Ő 22, én 19. Nyilván több tapasztalata van már, minden téren. Imádjuk egymás személyiségét, társaságát. Igazi varázslat. Viszont eljött az első pont ahol kicsit be fogok rezelni, ezt el akarom kerülni, mert biztos jó lesz.

Ideje lenne már az első csóknak. Szerintem ő is szeretné már. Bár fiatalabb vagyok, nem csókoltam még meg senkit, az én dolgomnak érzem a kezdeményezést e téren is.

Ez ösztönből jön? Van mitől tartanom? Nem tökéletes csókot szeretnék elsőre, hanem olyat amit ő is élvez. Vannak esetleg ötletek, hogy inkább milyen csókkal próbálkozzak elsőre, amiben kevés a rizikó, hogy teljesen elrontanám?



2023. aug. 14. 11:20
 1/5 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Nem, nem jön ösztönből. A tudósok szerint a csókolózás tanult viselkedési forma, vannak olyan népcsoportok, ahol nem, hogy nem szokás a csókolózás, de nem is ismerik. Nem tudják, hogy mi az, mert nem a kultúrájuk része.

Ami meg azt illeti, elsőre szinte biztos, hogy nem fogsz úgy csókolni, hogy azzal nagy élvezetek fogsz nyújtani. Először bénázni fogsz meg ilyenek.

Azt írtad, hogy a csaj minden téren tapasztaltabb, szóval gondolom ő már csókolózott nem egyszer. Ha igaz, akkor ne szégyeldd, magad, kérd meg, hogy tanítson meg. Ez is egy jó közös (intim) program lehet.

Minden esetre sok sikert és boldogságot kívánok.

2023. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég jó a kapcsolatotok, akkor egyszerűen kérd meg, hogy tanítsa meg neked.
2023. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

A csókolózás (és a szex) nem úgy működik, hogy neked kell "helyesen" elvégezned valami mozdulatsort, és akkor jó lesz, hanem együtt csináljátok, és ki kell tapasztalni, hogy hogyan jó. Nyilván könnyebb, ha nem először csinálod, de ha nem látsz neki, akkor sosem fogsz beletanulni ;). Csinálás közben figyelj oda a partnered reakciójára, jelzéseire, meg persze arra is, amit te érzel, és persze kérhetsz is szóbeli visszajelzést, de azért agyonbeszélni sem kell a dolgot.

Érdemes nem túldimenzionálni az első alkalmakat, mert nem lesz semmi baj abból, ha eleinte nem sikerül igazán jól. Bele kell jönni ;)

2023. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyugodtan csinálod, és nem erőlteted, nem lehet belőle gond.

Ne akarj már az elején akrobata lenni, nem kell.

2023. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. aug. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!