Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a fiúk hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a fiúk hogy a természetes smink nélküli lányokat szeretik amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Pl a barátom mindig azt mondja hogy, nem szereti ha egy lány sminkel, de amikor ki vagyok sminkelve mindig mondja hogy ma különösen szép vagyok stb., tehát totál nem esik le neki hogy azért mert az a vakolat.

Meg egyszer találkoztunk és megszólalt hogy nagyon kiöltöztem, az lenne a vicces ha még sminkelném is magam... (akkor is ki voltam festve)


De ezt már rengetegszer megfigyeltem, mutattam képeket lányokról ismerősöknek hogy melyik tetszik nekik, és mindig a sminkeltre mutattak. Illetve az osztályba is minden fiú a hat tonnás agyonsminkelt "menő" lányok után fut.

Tehát szerintem a fiúk/férfiak nem is tudják mi az a sminkelés, ez csak egy betanult szöveg hogy jaj a természetes lányok a jobbak, amikor azokat észre se veszik.



2021. júl. 8. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Jól tudod...én személy szerint k..ára nem tudom milyen cuccokat használnak a lányok,és nem is igazán érdekel :D,nekem szólni kell hogy észre vegyem az ilyen dolgokat de akkor sem igazán érdekel.


Viszont egy egészséges mértékben nem árt a smink,de tényleg van túlzás ami már nekem is feltűnik,és nem is tetszik.

2021. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Egy fiú valóban nem úgy látja a sminket mint egy nő( de most már elkezdtem tanulgatni, figyelgetni és észreveszem a nomakeup makeupot:D)

Amúgy meg biztos őszinte dicséret volt?

Fiúknak lehet számít, és azt hiszik hogy egy nő ilyen tökéletes arcú mindig, de a férfiak azért kicsit másabbak:D

2021. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem úgy vannak vele, hogy állhat egy lányon nagyon jól a smink, dob is rajta, csak ne az legyen, ha letörli az arcáról a sminket, akkor egy teljesen másik ember áll előtte. Ettől függetlenül viszont, ha fontos neki a lány, ugyanúgy szereti sminkkel és smink nélkül.
2021. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez olyan provokatív kérdés mint a "Miért mondják a lányok hogy nem számít a magasság, méret, pénz" stb
2021. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
A természetes alatt a természetesnek hatót értik. Egy kis korrektor a bőrhibákra, kis szempillaspirál, pici szájfény. Természetesnek hat. A vörös rúzs, èlénk szemhéjpúder, tusvonal stb. már nem hat természetesnek. A természetes alatt többnyire az ilyen kis "észrevehetetlen" sminket értik. Ami nem virít messziről, hogy na ez biztos smink.
2021. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges hogy tiniként betanult, de ezzel azt akarják mondani és bátorítani köztük téged, hogy nem SZÜKSÉGES a smink, nem életbe vágó, nem ez dönt arról, hogy tetszel-e a másiknak. Nem lenne kötelező használni.


Azt is akkor tegyük hozzá, hogy pont azért sminkelnek a lányok, hogy eltakarják a hibáikat. Tehát mivel eltakarták a hibáikat, nyilván a srác azt fogja választani ami hibátlannak tűnik, még ha kamu is. Az agyát nem tudja átverni, hogy az látszik neki szebbnek. Még smink se kell hozzá, a filteres képek instán sokkal népszerűbbek mint a természetesek.


Te is ugyanúgy igényled hogy két lány közül téged válasszanak, azért sminkelsz. Nem igazán értem a felháborodásod, hisz használod te is. Megtehetnéd hogy nem használod, de ugyanúgy félsz hogy kijönnek a hibáid, nem fogadnak el, igénytelennek tűnsz, stb..


Később, amikor már tapasztalata lesz az embernek, a "hat tonnás" smink mellé tudja majd, hogy eszméletlen problémák és valószínűleg önértékelési zavarok járnak, úgyhogy kerülni fogja az illetőt.

2021. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Én általában no makeup makeupot rakok fel. A barátom mindig észreveszi XD szóval vagy ennyire durva a no makeup makeupom(amit kétlek) vagy ennyire ronda vagyok, hogy egy ici pici smink is szebbé tesz. VAGY csúnyább vagyok sminkkel. Amikor meglátja, hogy smink van rajtam, azt mondja, hogy szép vagyok, de nélküle szebb XD

Amikor meg egyáltalán nincs rajtam smink állandóan gyönyörűnek, meg csodálatosnak hív. De azért ha megyünk valahová csak kell smink.

Szóval az én esetemben szerintem ő tényleg szereti a természetest. :)

2021. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Hogy ne próbáld meg lehúzni egy rúzsra, vagy alapozóra amikor mozi előtt elmentek egy drogéria mellett...
2021. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ténylegesen a természetes tetszik. Van olyan, aki szerintem sminkben csúnyább, mint nélküle. Aki valójában szép, szép smink nélkül is, itt szokott sokszor előfordulni, hogy szebbnek látom nélküle. Nyilván fordított is létezik. Minimális smink engem nem zavar, de ne legyen túlzásokba esve. Nekem nem tetszik az erős rúzstól kezdve a nem tudom milyen szemöldököt és szempillát varázsoló valamiktól kezdve semmi. Igazán probléma akkor van, mikor a sminket lemosva valaki teljesen másképp néz ki. Ugyebár itt volt az a mondás, hogy randin strandra kell menni, de hát valamelyik troll unalmában nem kitalálta a vízálló sminket is?
2021. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

[link]

ilyen a max elfogadható sminkes arc.

nekem is csak a természetes jön be vagy kevés sminkkel.

2021. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!