Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerultetek mar hasonlo kinos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerultetek mar hasonlo kinos helyzetbe otthon?

Figyelt kérdés

Leirni is full ciki, lehet csak én fujom fel, de olyan mintha a anyam pasija erdekodne utanam.

Mikor kettesben vagyunk sokszor keresi a fizikai kontaktot, vallamra teszi a kezet vagy a hatamra, derekamra. 2x elofordult hogy a fenekemre csapott , igaz viccen probalta eloadni. A masik pedig hogy ebben a honapban mar harmadszor fordult elo hogy a furdoben ramnyitott zuhanyzas kozben. Nem zarhato kulcsra igy be tud jonni barki. Epp hattal alltam az ajtonak a kabinban es mikor megfordultam lattam h ott all es engem bamul. Persze ilyenkor gyorsan ravagja hogy bocs azt hittem anyad van bent.

Illetve fura dolgokat kerdez. Multkor is mikor meg suli volt ö vitt el es faggatott a baratomrol, full para dolgokat kerdezett es mondott.

Tenyleg pervez? Vagy csak en fujom fel?


2023. aug. 21. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen pervez, azzonnal beszéélj anyukáddal!
2023. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ja, ez k*rvah@z, szólj anyudnak. Amúgy csak a kíváncsiság kedvéért, mi parásat kérdezett/mondott?
2023. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is szólnék, elég gyanús.
2023. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég! Ez tényleg gáz ez nem csak pervez hanem pedofil is egyből szólj anyudnak főleg ha nem hisz neked fordúlj más családtagokhoz akivel anyud jóban van. És mivel ilyen dolgokban az emberek nem változnak így az lenne a legjobb ha teljesen kiiktatnátok az életetekből, már mint dobjátok ki a házból vagy valami... Sokaknak emiat lesz gyermekori traumája.
2023. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólj anyukádnak! Vagy olyan személynek akiben megbízol!


Egyébként mit mondott neked? Mit kérdezett?

2023. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hosszúhajú ***** válasza:
89%
szólj anyukádnak! de ne úgy hogy egyből támadva rögtön és egyből gyanúsítva mert az esetek többségében a szerelemtől nem lát az anya és inkább hisz a partnernek mint a gyereknek.
2023. aug. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
6# ha jo a kapcsolata a lanyaval, akkor nem fog hinni a parjanak
2023. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Tudjuk pontosan, mi a perverz szó jelentése?

Használjuk helyesen, a jelentésének megfelelően a szavakat!


Esetleg eltorlaszolhatod a fürdő ajtót; felteszem, befelé nyílik.


Nyilván ez csak tűzoltás. Gyűjts bizonyítékokat arra, hogy vannak kétes szituk. Ha ebből lesz elég, akkor tudsz előrukkolni vele. Amíg bizonyíték nélkül tálalsz ki, félő, anyud azt fogja mondani, hogy csak beképzeled.


Mindenesetre légy óvatosabb és körültekintőbb...

2023. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hosszúhajú ***** válasza:
100%
7. de mivel ezt nem tudhatjuk, ezért javasoltam.
2023. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!