Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak kórházban volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kórházban volt és most otthon lábadozik szerintetek gáz ha elmegyek nélküle bulizni?

Figyelt kérdés
Ő is azt mondja hogy menjek nem fog érte haragudni
2022. dec. 30. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem gáz! De kinek mi fér bele.
2022. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Elég gáz lehet a kapcsolatotok is ...semmi komoly.
2022. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
A helyében nekem rosszul esne.
2022. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbeszéltétek, nyugodtan mehetsz.

Van saját élet is, nem vagytok teljesen összekötve.

Ha a társad, akkor ugye megcsalás nem lesz? Még véletlenül sem? Tehát nem is iszol annyit, hogy előfordulhasson?

2022. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Nos;

AD1: Nem létfontosságú dolog bulizgatni, nyilván más, hasznosabb dolgokkal is el lehet ütni az időt, főleg, ha alkoholos a buli (e felől nem nagyon van kétségem)

AD2: Gondolom, nem vagytok összenőve! Te bejelentetted a szándékot, ő meg"engedte", szóval lényegében szó nem érheti a ház elejét. Azért gáz lenne, ha mindig össze lennétek kötve...

AD3: Nem tudom, mi az előéleted... vagy mik a ki nem mondott motivációid. Adtál vajon a párodnak bármi okot arra, hogy ne bízhatna benned?


Ezeket kell összeadni

2022. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
85%
Nem kifejezetten gáz, de sok mindentől függ, mennyi ideje vagytok együtt, mennyire komoly a dolog köztetek, milyen súlyos dolog miatt volt kórházban, de én a helyedben majdnem biztos, hogy hagynám a fenébe a bulit, és elmennék hozzá egy pár társassal, nasival, filmmel sorozattal stb. Lehet, hogy nem fog haragudni ha elmész bulizni, de egy ilyennek biztos örülne
2022. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Hm, nekem attól függne, hogy miért van kórházban. Mert ha eltörte a lábát vagy rutinműtétre vár vagy valami olyan, ami nem súlyos, nem halálos vagy ilyesmi, akkor elmennék bulizni. Persze nem úgy, hogy hajnalig részegen a táncparketten, hanem csak pár órát, mert annyitól nem éreznék bűntudatot.

Viszont ha covidos vagy balesete volt vagy valami súlyos dolog miatt van bent én nem tudnék másra koncentrálni vagy felszabadultan jól érezni magamat, ezért nem mennék el.

2022. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Ő megengedte, szóval menj el nyugodtan, viszont ne kerülj megcsalási ügyekbe, mert az undorító lenne.
2022. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos nem mennék.
2022. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 NTBS ***** válasza:
100%
Ha megengedi menj. Csak félre ne lépj.
2022. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!