Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Miért jó, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Miért jó, ha a barátnőtök/párotok egy művésznő?

Figyelt kérdés

Ok, ez most elég hülyén hangzott, de megmagyarázom. Miért jó ha mondjuk a barátnőtök pl. hastáncos, vagy bármilyen más táncos, a lényeg hogy szinte rendszeresen lép fel színpadon csillogó fellépő ruhában, mondjuk hogy egy "keveset takaró" ruhában rázza magát a színpadon mások előtt, vagy már egyáltalán nem lelkes a tánca miatt, és már csak azért csinálja, mert hogy neki már olyan sok éves múltja van, és hogy nem érné meg abbahagyni... Vagy ha nem is olyan jó az adott táncban, vagy nincs különösebben szép énekhangja, és csak égeti magát a színpadon...?


Illetve még egy koncepció, -ezt főleg nagyobb művésznőknél hoznám fel,- hogy ezt helyezik előtérbe, hogy ez szinte mindennél fontosabb. Ja, és a másik, hogy erre sok pénzt fektetnek bele. (pl. ruhák, nevezési díjak, stb..)



Kövezzetek meg, ha nem így van, de én így tudom. :D



Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2023. aug. 22. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szép és hasznos dolog. A hobbi meg nincs ingyen, semmilyen, nem csak ez. Az más ha nem jó, de akkor nem is fogják hívni fellépni.
2023. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

mert nem minden fiú/férfi ilyen hisztis féltékeny kis görcs, mint te, hogy senki rá sem nézhet a nőre, mert az éppen a "tied".

amúgy meg gondolom csak az ő hobbijára/munkájára érted a pénzkidobást, a kocsmázás, játék, focimeccs, az mind-mind nagyon okos és értelmes dolog amire megéri elszórni a pénzt, ugye? tényleg nagyon rossz érzés lehet, hogy egyes nők magukra is költenek, és nem minden pénzükből neked igyekeznek örömet okozni, kicsifiú.

2023. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj...gondolom az aktuális plátói szerelmed egy ilyen csajjal jött össze, téged meg most esz a féltékenység, és nem érted, mitől jobb ő, mint te. Hidd el, hogy benned is biztosan van valami különleges, amivel a megfelelő fiút el tudod majd varázsolni. Ne a hastáncos kislánnyal meg a plátói szerelmeddel foglalkozz most, hanem próbáld megtalálni, hogy irigykedés helyett hogyan hozhatnád ki magadból a jobb énedet, ami majd megtetszhet a megfelelő fiúnak.
2023. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy táncoslányt szeretek (akrobatikus rock and roll, szóval azért ez inkább sport). Pont ezért szerettem bele. Mert táncol. Mert át tudja magát adni az érzelmeknek, látni a szenvedélyt minden mozdulatában, az erőt, a vadságot, tojok rá, ki látja, és hányan bámulják mondjuk a fenekét. Csodálatos érzés látni, ahogy félredobja minden kötöttségét, maszkját, és elvész a pillanatban, ott és akkor teljesen belead minden anyait és apait. És jó érzés látni őt győzni. Jó érzés látni őt boldognak lenni. Jó érzés látni, hogy magával ragadja a közönséget. Jó érzés látni őt a pódiumon. És mikor ez megtörténik, annyira felszabadult velem is, mert egyébként elég szorongó, néha depressziós, kételyek gyötrik, és sokat bántják. És jó őt is hozzásegíteni ahhoz, hogy győzzön, jó érzés, hogy bár csak a háttérben vagyok, mégis amit ott, a táncparketten véghez visz, abban én is benne vagyok, együtt, közösen csináljuk az egészet.


Néha nézem táncolni, és konkrétan elsírom magam, annyira boldog vagyok, mennyire felszabadult tud lenni. Büszke vagyok rá.

2023. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De azzal kiegészíteném, ha mondjuk instán kezdené nyomatni a ribulást, nem viselném el, de az, hogy milyen kosztümöt/ruhát kap, gyakran nem az ő döntése. Az, hogy hányan nézik verseny közben, szintén nem az ő döntése.
2023. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Lányok, a twerkelés a legjobb. Csak szólok. ✌️30/F
2023. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimondottan akkor jó, ha a másik fél is ilyen körökben mozog, egyébként szerintem se előnye, se hátránya.
2023. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ha a fiú meg a lány is csillogó fellépőruhában rázzák, akkor sanszos, hogy ők nem fognak összejönni.
2023. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!